Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

Rasism, sexism și intoleranță. 7 declarații oribile ale lui Becali, ultima venită astăzi: "Ești femeie, mai ușor cu inteligența"

« Înapoi la articol

Comentarii (113) Adaugă comentariu

mioriticul  •  21 Aprilie 2017, 19:04

Asta e ... Pe un cioban il poti scoate din stana. Da stana din cioban never!

Ionel Moldovan  •  21 Aprilie 2017, 02:43

Ei bine ,aici s-au intanit toti detractorii oierului.Doar cei pe care-i macina invidia,trufia ca nu pot reusii in viata posteaza cu atata ura.Vorba ceea,cainii latra caravana trece.

Costinescu Vasea  •  20 Aprilie 2017, 23:03

Postat de romeverest pe 20 Aprilie 2017, 22:38

Cat de idiot poate fi acest Gigi Becali !! Spre informarea oierului : cea mai mare sahista a lumii este unguroaica Judit Polgar care are un IQ de 170 si care a reusit sa-l invinga pe marele campion mondial Bobby Fischer !! Tot spre informarea oierului, IQ inseamna coeficientul de inteligenta al unei persoane si care se stabileste in baza unor teste speciale !!

*** *** prea mult, totusi: "she is generally considered the strongest female chess player of all time". Adica un fel de cea mai buna din divizia B. Uita-te la Top 100 cei mai bunic jucatori de sah si vezi daca gasesti o singura femeie.

romeverest  •  20 Aprilie 2017, 22:38

Cat de idiot poate fi acest Gigi Becali !! Spre informarea oierului : cea mai mare sahista a lumii este unguroaica Judit Polgar care are un IQ de 170 si care a reusit sa-l invinga pe marele campion mondial Bobby Fischer !! Tot spre informarea oierului, IQ inseamna coeficientul de inteligenta al unei persoane si care se stabileste in baza unor teste speciale !!

Soos Vilmos  •  20 Aprilie 2017, 20:37

In continuare se pare ca sunteti pudibonzi cu cei care nu comenteaza in favoarea ***.

hanmocar  •  20 Aprilie 2017, 19:57

ORIBILA e doar fituica . cu incercarile ei de manipulare !

balauru48  •  20 Aprilie 2017, 18:09

Si cum tara asta e plina de gigisti...

adwd  •  20 Aprilie 2017, 18:08

a si a fi misogin nu cred ca este ilegal sau discriminatoriu. nu trebuie sa iti placa toata lumea. ca daca ar fi asa am fi intr_ o dictatura.

adwd  •  20 Aprilie 2017, 17:51

***