LIGA 1    •   

STEAUA

Rîpă s-a adaptat rapid la Steaua: "Sînt fericit şi mă simt bine!"

 
22 Ianuarie 2013 18:10
 

Cea mai nouă achiziţie a Stelei, Cornel Rîpă, a ajuns în cantonamentul echipei şi este foarte fericit că totul s-a rezolvat şi va putea juca încă din acest retur la noua sa echipă.

"Normal ca sînt fericit si ma simt bine. Imi pare bine ca s-au rezolvat problemele si am venit in cantonamentul Stelei. Domnul Becali mi-a promis că totul se va rezolva şi se pare că aşa a fost",  a spus Cornel Rîpă la DolceSport.

Fundaşul de 23 de ani a jucat aproape 5 ani la Oţelul, echipă la care a şi debutat în Liga 1. În acest sezon a prins 16 meciuri, dintre care în 15 a fost integralist. Rîpă are şi 5 selecţii la echipa naţională.

Totul despre:
 
Comentarii (35)
andystar  (3729 comentarii)
Postat de gabynho08 pe 22 Ianuarie 2013, 23:03
are asa ceva ?
NU cred !
22 Ianuarie 2013, 23:33   •   Comenteaza
gabynho08  (371 comentarii)
Postat de andystar pe 22 Ianuarie 2013, 22:31
Nu-i asa ca iubesti natura, in ciuda ceea ce ti-a facut tie?
Nu incerca sa gandesti, ti-ar putea imprastia creierul !
are asa ceva ?
22 Ianuarie 2013, 23:03   •   Comenteaza
andystar  (3729 comentarii)
Postat de ovidiu_3003 pe 22 Ianuarie 2013, 21:08
Vine de la o echipa care a luat campionatul prin blaturi la alta echipa care o sa ia campionatul prin blaturi ...
Esti gunoiul sitului ! Craiova nu mai exista *** prost !
22 Ianuarie 2013, 22:42   •   Comenteaza
andystar  (3729 comentarii)
Postat de ovidiu_3003 pe 22 Ianuarie 2013, 21:06
Perfect de acord cu ntfo ...
Esti prostul sitului !
22 Ianuarie 2013, 22:37   •   Comenteaza
andystar  (3729 comentarii)
Postat de ntfo pe 22 Ianuarie 2013, 21:03
Ripa un jucator mediocru,ca majoritatea jucatoriilor din Liga 1 . Un caracter egal cu 0 si un fotbalist de toata jena.De la o echipa de toata jena .
Nu-i asa ca iubesti natura, in ciuda ceea ce ti-a facut tie?
Nu incerca sa gandesti, ti-ar putea imprastia creierul !
22 Ianuarie 2013, 22:31   •   Comenteaza