LIGA 1    •   

STEAUA - FC VASLUI, VINERI, 20:20, ANTENA 1, GSP TV ŞI LIVEVIDEO PE GSP.RO

Se umple Ghencea! » Steaua a vîndut în prima zi 10.000 de bilete pentru meciul cu Vaslui

 
18 Aprilie 2012 18:53
 

UPDATE 21:00 / La închiderea caselor de bilete, "roş-albaştrii" vînduseră peste 10.000 de tichete

Relansarea luptei la titlu a declanşat o adevărată mobilizare în rîndul suporterilor Stelei.



În numai cîteva ore de la deschiderea caselor de bilete s-au vîndut deja 7.939 de tichete pentru meciul "roş-albaştrilor" de vineri cu FC Vaslui.

Steaua a evoluat de trei ori în acest sezon pe stadionul din Ghencea, fiind susţinută de 25.000 de fani la revenirea cu Astra (2-1). La celelalte două partide au fost prezenţi 8.000 (0-0 cu Gaz Metan), respectiv 7.000 (4-1 cu Sportul).

Meciul dintre Steaua şi FC Vaslui va avea loc vineri, de la ora 20:20, pe Antena 1, GSP TV şi liveVIDEO pe GSP.RO.

Programul caselor de bilete:
Miercuri 11:00 - 18:00
Joi 11:00 - 18:00
Vineri 11:00 - 20:00

Preţul biletelor
Peluze    5 lei
Tribuna II    15 lei
Tribuna I    20 lei
Tribuna 0    40 lei
Fotolii    75 lei
Loja    300 lei 
Parcare    100 lei
 
Comentarii (25)
1907cfr  (610 comentarii)
noi o sa avem stadionul plin spre deosebire de voi
18 Aprilie 2012, 23:55   •   Comenteaza
toml  (160 comentarii)
Postat de rapid_inima_mea pe 18 Aprilie 2012, 20:39
ALO GSP , VA RUGAM SA BANATI PE ACEST INDIVID CARE JIGNESTE PE TOATA LUMEA !
Hai Rapid . Va rog sa "banati" (ce dracu o fi si asta ?) pe Gigi Becali.
18 Aprilie 2012, 20:58   •   Comenteaza
valah.redandblue  (9200 comentarii)
Postat de rapid_inima_mea pe 18 Aprilie 2012, 20:40
VA RUGAM SA BANATI PE ACEST INDIVID ( ALPIN ) CARE JIGNESTE PE TOATA LUMEA !
Despre Alpin si activitatea lui, ziariștii din Cluj au scris mai multe articole:
://www.ne-cenzurat.ro/index.php?option=com_content&view=article&id=29095:efectele-politicii-udmr-un-ceangu-dement-din-cluj-invit-lumea-pe-facebook-la-destroy-romania&catid=10:sos&Itemid=14
Un ”ceangău” (a se citi romano-catolic maghiarizat) din Cluj Napoca invită internauții de pe Facebook la un eveniment creat de el, ”Destroy Romania”, lansat în data de 24 ianuarie 2012.
Clujeanul Tudor Ionescu (după cum apare pe Facebook) este originar din Bacău, studiază dreptul la Cluj și susține că îi este rușine că este român.
18 Aprilie 2012, 20:43   •   Comenteaza
valah.redandblue  (9200 comentarii)
Postat de rapid_inima_mea pe 18 Aprilie 2012, 20:41
VA RUGAM SA BANATI PE ACEST INDIVID ( ALPIN ) CARE JIGNESTE PE TOATA LUMEA !
Despre Alpin si activitatea lui, ziariștii din Cluj au scris mai multe articole:
Întrebat de către internauți de ce nu renunță la cetățenia română Ionescu afirmă: ”ca cetatean roman am sanse mai mari in distrugerea acestei tari fara valoare!”.
Ionescu și-a lansat invitația pe 24 ianuarie 2012 dar anunță că în data de 16 martie 2012 va fi în fața statuii domnitorului Mihai Viteazu din Cluj Napoca pentru a-și arăta disprețul față de români și România. ”Nu sunt singur intre romani cu rusinea de-a fii roman! Vreau sa scap de aceasta natiune fara valoari umane. Ortodocsii nici nu sunt crestini!” susține Ionescu.
18 Aprilie 2012, 20:42   •   Comenteaza
rapid_inima_mea  (1014 comentarii)
Postat de alpin pe 18 Aprilie 2012, 19:27
Doar atatia prosti?!? Credeam ca sunt mai multi. Te pomenesti ca s-au desteptat!?!
VA RUGAM SA BANATI PE ACEST INDIVID ( ALPIN ) CARE JIGNESTE PE TOATA LUMEA !
18 Aprilie 2012, 20:41   •   Comenteaza