LIGA 1    •   

DINAMO - U CLUJ

Şi musca se aude în stadionul Dinamo » Doar 800 de spectatori la meciul cu U Cluj

 
02 Mai 2012 23:19
 

foto: Raed Krishan

Dinamoviştii speră să cîştige titlul şi să joace în Liga Campionilor, dar atmosfera de la meciurile "cîinilor" de pe teren propriu e de liga a 4-a



La meciul cu U Cluj au asistat aproximativ 800 de spectatori, jucătorii lui Bonetti avînd senzaţia că au terenul suspendat.

Ce asistenţă a avut Dinamo la ultimele 3 partide de pe teren propriu:

Dinamo - U Cluj » 800
Dinamo - Ceahlăul » 2.200
Dinamo - Petrolul » 2.000

Totul despre:
 
Comentarii (11)
flafy  (6276 comentarii)
da,asa este,au fost putini dar trebuie luat in considerare faptul ca stadionul este in starea in care este, ca meciul s-a jucat miercuri de la 9:45...cine vine la ora aia,pe un stadion de rahat intr-o zi de lucru?
03 Mai 2012, 10:58   •   Comenteaza
redbuldog  (856 comentarii)
NU-i bai,trendul e pe scadere..! Cand vor ajunge la o medie de 12-15 spectatori,acesti
,,superactionari" poate isi iau boccelutele si pleaca, sa vanda acum toti jucatori si sa dea echipa asta pe 1 euro..Doar de atunci o sa ne gandim sa mai venim pe stadion..
03 Mai 2012, 10:11   •   Comenteaza
v_for_vendetta_2011  (2389 comentarii)
Postat de transilvano pe 02 Mai 2012, 23:58
e un semn bun asta ! Inseamna ca sunt din ce in ce mai putini comunisti prin Bucuresti! Cad va ajunge si la Steaua sa fie asa - adica in cazul ambelor echipe fondate de comunisti pt a manipula masele de prosti - atunci poate imi voi schimba parerea jalnica despre capitala !
asa este un lucru bun ca sunt din ce in ce mai putini comunisti prin bucuresti,dar ce va faceti voi prin cluj si chiar prin toata transilvania ca mai sunteti cativa romani? sau poate esti si tu mongol dinala cu mustati intoarse!!?
03 Mai 2012, 00:35   •   Comenteaza
steaua1986forever  (8092 comentarii)
Postat de transilvano pe 02 Mai 2012, 23:58
e un semn bun asta ! Inseamna ca sunt din ce in ce mai putini comunisti prin Bucuresti! Cad va ajunge si la Steaua sa fie asa - adica in cazul ambelor echipe fondate de comunisti pt a manipula masele de prosti - atunci poate imi voi schimba parerea jalnica despre capitala !
iti dai seama ce parere are restul tarii despre orasul vostru unde a fost ales un boc primar si va pregatiti sa il realegeti acum? e bine macar ca acolo nu sunt comunisti, in schimb sunt "ardeleni adevarati" care aleg boci. Apropos, nu ti se pare suspect ca toti hotii din ultimii 15 de la putere au venit de la voi din oras? acum se pregateste Ioan Rus sa redevina ministru al hotiei, pardon...internelor.
03 Mai 2012, 00:27   •   Comenteaza
liviu2408  (356 comentarii)
Au fost oamenii plecati la mare. In general sunt cam 1000 de persoane cu paznici si copii de mingi inclusi. Dinamo joaca complicat si nu sunt intelesi de public. Prea se pregatesc de ceva vreme pentru CL. Cam exagereaza.... :)))
03 Mai 2012, 00:16   •   Comenteaza