Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

SPECIAL Ei sînt cei mai buni din Liga 1 » Top 10 transferuri reuşite în acest sezon

« Înapoi la articol

Comentarii (9) Adaugă comentariu

steaua1986forever  •  05 Ianuarie 2016, 15:42

Astia tot incearca sa mai 'vopseasca' un jucator de la Cefure (acum e cazul lui Lopez asta), oricum Gheorghe nu a invatat nimic cu zecile de tepe luate de la securistii aia maghiari, o sa mai dea bani si pe viitor pe jucatori de la ei. Nu conteaza, mai scot ei un ospatar golgheter sau un barman atacant cu 15 goluri in mamaliga 1 pe care sa ia macar 1 milion de la Gheorghe. E bun proverbul ala evreiesc in care se zice ca nu e ......cine cere, e .......cine da banii.

gerulozaurus  •  05 Ianuarie 2016, 14:11

Postat de steaua_fara_nume pe 05 Ianuarie 2016, 13:50

Cel mai bun transfer este nenea *** de la FCSP , are cate 14 assisturi pe meci , cred ca le da si la arbitrii ceva de baut :))))) ,pentru ca le ia vederea -=)))))))))))))))))))))))))))))))))

prostia ta e fara margini, cred ca universul nostru ar trebui sa se teama de o concurenta cu tine...

Nicu Neagu  •  05 Ianuarie 2016, 14:00

Nu iera rau sa mentionati .hamroun tot de la otelul a plecat.pacat pt. Oras.speram sa revenim in 2..3.4 ani

steaua_fara_nume  •  05 Ianuarie 2016, 13:50

Cel mai bun transfer este nenea *** de la FCSP , are cate 14 assisturi pe meci , cred ca le da si la arbitrii ceva de baut :))))) ,pentru ca le ia vederea -=)))))))))))))))))))))))))))))))))

romelo777  •  05 Ianuarie 2016, 13:38

anton mai are de tras!dupa cateva meciuri reusite i s-a urcat la cap si nu mai alerga la fel de mult si mijlocul era mort,cu nedelcearu pe post de jalon si alunecari ca pe sate!

fcsbinadn  •  05 Ianuarie 2016, 12:42

Boldrin juca deja in România iar lopez e comunitar

hmmmm  •  05 Ianuarie 2016, 12:38

Interesant... Imi aduc aminte ca in toamna Steaua a dorit vreo 3-4 jucatori din afara, foarte buni la echipele lor, dar nu s-a putut din cauza ca nu jucasera la echipele nationale... Boldrin sau Lopez la ce echipa nationala au jucat? Foarte bine ca au fost adusi si ca au ridicat nivelul, dar de ce unele echipe au voie si altele nu?

mihai231  •  05 Ianuarie 2016, 11:48

eram convins ca/l gasesc si pe Anton, daca nu printre cei 10 macar printre alti jucatori remarcati, plec de la considerentul ca unul dintre capitanii lui Dinamo este pobabil si creierul de la centru terenului...

boss.alb.rosu  •  05 Ianuarie 2016, 11:34

Ati uitat cel mai important transfer,Comanescu la dinamo.