FOTBAL  »  Superliga  »  PANDURII - CS U

Șumudică are urmași în Liga 1! Semne obscene surprinse de camerele de luat vederi încă din prima etapă

Articol de GSP - Publicat sambata, 23 iulie 2016 12:33

Pandurii a câștigat dramatic meciul cu CS U Craiova din prima etapă, scor 2-1. Gorjenii au deschis scorul prin Herea, dar Vătăjelu a egalat când mai era doar un minut.

În prelungiri Hora a înscris golul victoriei în minutul 93. Această reușit a declanșat bucuria pe banca gorjenilor.

Maseurul Paul Ungureanu s-a pierdut cu firea și a fost surprins de camerele de luat vederi în timp ce arăta semne obscene spre banca lui CS U.