Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

Transfer uriaș pentru un titular dinamovist » Îi poate avea adversari pe Messi și Ronaldo în La Liga!

« Înapoi la articol

Comentarii (8) Adaugă comentariu

nevrotyk  •  19 Mai 2017, 22:52

Mai are un an de contract,in 2016 a semnat pe 2 ani.intr-adevar e o sansa sa joace pe bani mai buni intr-o liga puternica.dar daca dinamo ii da drumul sa plece sub cel putin 1.5 milioane s-au usurat singuri pe ei.daca il da pe bani buni are buget,daca spaniolii nu il doresc asa de tare,dinamo are portar bun inca un sezon,daca il dau ieftin sa nu mai aud dinamovisti ca se plang ca nu sunt bani

vyyllyy  •  19 Mai 2017, 19:47

Postat de inginerul_reloaded pe 19 Mai 2017, 19:10

pai e liber de contract,cine sa-l lase?

Inca e sub contract cu Dinamo , copil prost , pana in iunie cel putin ,,,,offf cata prostie .

banciuu  •  19 Mai 2017, 19:43

Postat de inginerul_reloaded pe 19 Mai 2017, 19:10

pai e liber de contract,cine sa-l lase?

Nevasta.

fangigi  •  19 Mai 2017, 19:26

Cand va spuneam eu ca Filipao e scula nu ma credea nimeni! O sa plece in Italia aia care-l da afara pe *** de Kerekesy!:)))

inginerul_reloaded  •  19 Mai 2017, 19:10

Postat de dinamo_fan pe 19 Mai 2017, 19:07

Parerea mea ca ar trebui lasat sa plece. Poate fi ultima lui sansa din cariera sa joace la un nivel inalt intr-un campionat de top. Pentru Dinamo si-a facut datoria cu varf si indesat. Dinamoa ar trebui sa urmareasca jucatori cu 20 de ani mai tineri decat Penedo...

pai e liber de contract,cine sa-l lase?

dinamo_fan  •  19 Mai 2017, 19:07

Parerea mea ca ar trebui lasat sa plece. Poate fi ultima lui sansa din cariera sa joace la un nivel inalt intr-un campionat de top. Pentru Dinamo si-a facut datoria cu varf si indesat. Dinamoa ar trebui sa urmareasca jucatori cu 20 de ani mai tineri decat Penedo...

khal_37  •  19 Mai 2017, 18:48

Postat de Razvan M Jakab pe 19 Mai 2017, 18:36

Nu este uriaș, este gigantic, colosal, galactic etc...Măi, băieți, n-ați obosit? Cam toate veștile penibile pe care le dați despre Dinamo sînt uriașe, nu vă e teamă că la modul ăsta o să rămîneți șomeri cît de curînd?

Dar despre prietenii cu fotbalistii ( steliano filip, maxim, rotariu, andrei ivan) convocati de daum la nationala ce spuneti??

Razvan M Jakab  •  19 Mai 2017, 18:36

Nu este uriaș, este gigantic, colosal, galactic etc...Măi, băieți, n-ați obosit? Cam toate veștile penibile pe care le dați despre Dinamo sînt uriașe, nu vă e teamă că la modul ăsta o să rămîneți șomeri cît de curînd?