Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

ULTIMA ORĂ // VIDEO&FOTO Un nou stadion din România va fi gata până în primăvară: "Mai așteptăm doar avizul ISU!"

« Înapoi la articol

Comentarii (22) Adaugă comentariu

Ddanny Ddanny  •  13 Ianuarie 2018, 08:47

ce tare..pe hartie suntem cel putin a treia fortza de stadioane din ..europa...:))))))))))

titiduru22  •  13 Ianuarie 2018, 03:51

Postat de onduku pe 12 Ianuarie 2018, 13:04

Asta-i stadion? :)))

Mult mai stadion decat cel al fecesebeului :-)))

blocatu  •  12 Ianuarie 2018, 21:13

a reusit politicul sa spele creierele tuturor celor care nu au fost niciodata in zona! pai aflati ca omul de rand nu face diferente, daca mai este cate un laszlo tokes printre ei, nu-i bai, nu sunt mai multi decat romanii de aceeasi calitate! tinutul secuiesc, cum ii spuneti voi, nu exista! este o facatura politica menita sa va atate unii impotriva celorlalti! in ce ma priveste, de cate ori am fost in zona, oamenii au fost mereu ospitalieri! ba, da` sa nu afle nevasta-mea, femeiele au fost mai mult decat ospitaliere! :D

tihi  •  12 Ianuarie 2018, 18:49

Postat de pe 12 Ianuarie 2018, 09:59

Cand vad ca esti roman, in Odorhei sau sf Gheorghe te injura in maghiara.Niste nenorociti cea mai mare parte a lor.

UN XENOFOB,RASIST SI SOVIN CA TINE CHIAR NU ARE CE CAUTA IN TINUTUL SECUIESC!! IN REST ASTEPTAM PE TOATE LUMEA CU BRATE DESCHISE !!

tihi  •  12 Ianuarie 2018, 18:46

Postat de pe 12 Ianuarie 2018, 09:59

Cand vad ca esti roman, in Odorhei sau sf Gheorghe te injura in maghiara.Niste nenorociti cea mai mare parte a lor.

ESTI NESIMTIT SI NEEDUCAT !! Vorbesti in necunostinta de cauza...ospitalitatea covasnenilor este mult suprioara tuturor regiunilor tarii...locuitorii respectand toate prevederile scrise si nescrise a bunei cuviinte,a bunei maniere si de comportament !

luisharcsa  •  12 Ianuarie 2018, 14:22

Postat de pe 12 Ianuarie 2018, 09:59

Cand vad ca esti roman, in Odorhei sau sf Gheorghe te injura in maghiara.Niste nenorociti cea mai mare parte a lor.

Mai nenorociti ca tine?Sovinel prost.

spinoza  •  12 Ianuarie 2018, 13:43

Bravo lor! Sa fie cat mai multe stadioane, terenuri si sali de sport! Sportul inseamna sanatate si foarte multi dintre romani sunt bolnavi.

aureliano08  •  12 Ianuarie 2018, 13:37

Postat de ekneb pe 12 Ianuarie 2018, 13:17

Interesanta opinie, mama e romanca, tata e maghiar si ei stau in sfantu gheorghe de vreo ... 40 de ani, si eu nu am observat ca mama sa fie injurata pe acolo pt ca e romanca, poate stie mai bine cate unu care probabil niciodata nu a fost prin sfantu gheorghe

Ai dreptate! Eu sunt din Bucuresti si in ultimii 4-5 ani o parte din concediu de vara il fac printre maghiari sa zic asa, in diverse zone, din Harghita, Covasna, etc. Niciodata nu am fost tratat rau, ba din contra. Paduri fara uscaturi nu se poate. Exista si la ei, ca si la noi, uscaturi. Mai rau este ca la noi uscaturile sunt cu mult mai multe.

ekneb  •  12 Ianuarie 2018, 13:17

Postat de pe 12 Ianuarie 2018, 09:59

Cand vad ca esti roman, in Odorhei sau sf Gheorghe te injura in maghiara.Niste nenorociti cea mai mare parte a lor.

Interesanta opinie, mama e romanca, tata e maghiar si ei stau in sfantu gheorghe de vreo ... 40 de ani, si eu nu am observat ca mama sa fie injurata pe acolo pt ca e romanca, poate stie mai bine cate unu care probabil niciodata nu a fost prin sfantu gheorghe

onduku  •  12 Ianuarie 2018, 13:04

Asta-i stadion? :)))

«

1

2 3 »
«

»