LIGA 1   •   

RAPID - STEAUA, AZI, 21:30, DIGI SPORT 1 ŞI LIVETEXT GSP.RO

UPDATE » Suporterii Stelei nu se vor prezenta în Giuleşti » Reacţia lui Zotta: ”Oricum nu le mai dădeam bilete”

 
de Vlad Nedelea   •   29 Aprilie 2012 12:22
 
nicudogaru  (48 comentarii)
numai gandul de a merge pe Giulesti le induce o frica teribila in oase ovinelor
29 Aprilie 2012, 15:10   •   Comenteaza
draki  (1787 comentarii)
Hotii striga hotii, TIPIC TIGANESC, UN CLUB DE TIGANI CU SUPORTERI TIGANI, TOTI RAPIDISTII SUNT TIGANI dar nu toti tiganii sunt rapidisti.
29 Aprilie 2012, 15:09   •   Comenteaza
criticul89  (6222 comentarii)
Postat de draki pe 29 Aprilie 2012, 15:06
cine spune ca exista doar o perioada grea ? echipele nu au valoarea sa mearga unse
bineinteles ca e posibil sa urmeze o noua perioada proasta dar eu ma orientez dupa rezultatele trecute ! rapidul in ult 6 meciuri a jucat de la bn spre f bn(exceptie cu mioveni) si asta datorita noului sistem de joc cu herea atacant ! eu sper ca e tactica castigatoare; omule, in final, cel mai bun sa castige !
29 Aprilie 2012, 15:09   •   Comenteaza
torcida23  (622 comentarii)
Postat de valah.redandblue pe 29 Aprilie 2012, 14:55
Patron țigan șef comunist UTC- antrenor țigan fiu de țigan securist -secund Rada Porojan=RAPID BOMBAY
quod erat demonstrandum
Tigani?! :)) banel, lacatus, petre marin, ilie dumitrescu, suporterii vostri colorati ca aveti o gramada, si lista continua!
Mai bine UTC-ist ca, Copos decat prost si analfabet ca ciobanul!
29 Aprilie 2012, 15:09   •   Comenteaza
draki  (1787 comentarii)
Postat de criticul89 pe 29 Aprilie 2012, 15:05
orice echipa are cate o perioada proasta in campionat si tu ar tb sa stii mai bn lucrul asta cand steaua a fost pana si pe locul 9 in tur !!! rapidul a trecut de perioada grea si acum e cea mai in forma echipa !
cine spune ca exista doar o perioada grea ? echipele nu au valoarea sa mearga unse
29 Aprilie 2012, 15:06   •   Comenteaza
criticul89  (6222 comentarii)
Postat de draki pe 29 Aprilie 2012, 15:01
vorbiti de meciuri importante cand ati pierdut la rand cu chiajna,ceahlaul si brasov.
orice echipa are cate o perioada proasta in campionat si tu ar tb sa stii mai bn lucrul asta cand steaua a fost pana si pe locul 9 in tur !!! rapidul a trecut de perioada grea si acum e cea mai in forma echipa !
29 Aprilie 2012, 15:05   •   Comenteaza
criticul89  (6222 comentarii)
Postat de statham_j pe 29 Aprilie 2012, 14:58
presiunea e doar pe Steaua?.....ai preluat din discursul penibil al lui Lucescu pe care nu-l intereseaza campionatul?
imi dadeai lectii ca nu sunt declaratii penibile, ca au venit doar dupa seria de trei infrangeri, ca in ultimul tim nu a mai spus nimic.....serios? ia mai vezi ultimele declaratii, ca mi se pare ca te cam inseli....
ai zis eu ceva legat de interesul pt titlu ?? nu cred ! am zis doar ca presiunea e doar pe umerii stelistilor pt ca daca pierd se termina totul ! pe cand daca steaua castiga nu se prea schimba nimic acolo sus ! e doar parerea mea !
29 Aprilie 2012, 15:03   •   Comenteaza
draki  (1787 comentarii)
astea cu nu ne intereseaza titlul sunt declaratii tipice de tigani ipocriti care au impresia ca ei sunt destepti si toti ceilalti prosti
29 Aprilie 2012, 15:03   •   Comenteaza
draki  (1787 comentarii)
Postat de criticul89 pe 29 Aprilie 2012, 15:00
cica se vede ca esti tzigan :))))))) tipic pt un tzigan sa faca pe altcineva tzigan :))))))) saracul de tn ! ai si o logica iti vine sa tragi apa ! daca steaua bate rapidul nu iese din lipta pt titlu pt ca teoretic a scapat de meciurile importante pe cand celelalte echipe din fata inca mai au meciurile directe !!! vasluiul e cea mai avantajata in aceasta situatie ! dar ce sa zici si tu :))))
toate meciurile sunt la fel de importante, probabil mai are infractoru cateva blatuite daia spuneti ca nu mai aveti meciuri grele.
29 Aprilie 2012, 15:02   •   Comenteaza
valah.redandblue  (9200 comentarii)
Postat de statham_j pe 29 Aprilie 2012, 14:58
presiunea e doar pe Steaua?.....ai preluat din discursul penibil al lui Lucescu pe care nu-l intereseaza campionatul?
imi dadeai lectii ca nu sunt declaratii penibile, ca au venit doar dupa seria de trei infrangeri, ca in ultimul tim nu a mai spus nimic.....serios? ia mai vezi ultimele declaratii, ca mi se pare ca te cam inseli....
Sa vedem după meci cați mai intra aici fără sa facă spam?
29 Aprilie 2012, 15:02   •   Comenteaza
draki  (1787 comentarii)
Postat de criticul89 pe 29 Aprilie 2012, 15:00
cica se vede ca esti tzigan :))))))) tipic pt un tzigan sa faca pe altcineva tzigan :))))))) saracul de tn ! ai si o logica iti vine sa tragi apa ! daca steaua bate rapidul nu iese din lipta pt titlu pt ca teoretic a scapat de meciurile importante pe cand celelalte echipe din fata inca mai au meciurile directe !!! vasluiul e cea mai avantajata in aceasta situatie ! dar ce sa zici si tu :))))
vorbiti de meciuri importante cand ati pierdut la rand cu chiajna,ceahlaul si brasov.
29 Aprilie 2012, 15:01   •   Comenteaza
draki  (1787 comentarii)
Oricum caracterul de tigan autentic sa vazut cand s-au milogit pentru 1000 de bilete cu conditia sa ofere si ei 600 in retur intrun sector in care intra peste 1000. Au primit peste 2000 si au facut acte pe cele 600, iar acum acele acte nu inseamna nimic pentru tigani, ei au legile lor in stabor. caracterul tiganilor sa vazut cand a plecat infractoru de la vaslui si a blatuit jucatorii clubului de unde a mancat o paine, caracterul marii peluze colorate sa vazut cand au inceput sa injure copilul lui dani coman un om care si-a rupt oasele pentru clubu ala si se gorilizau pe garduri ca niste maimute scapate din puscarie, probabil se tem de apa precum satana de mir.
29 Aprilie 2012, 15:01   •   Comenteaza
criticul89  (6222 comentarii)
Postat de draki pe 29 Aprilie 2012, 14:55
se vede ca esti tigan si ai capastru, presiunea e pe ambele echipe, iar prin toate mizeriile facute in saptamana asta eu zic ca presiunea e pe rapid, daca steaua bate rapidul ramane la 4 pucte si iese din lupta, rapid bate iese steaua, daca se termina egal ies amandoua si campioana va fi cfr.
cica se vede ca esti tzigan :))))))) tipic pt un tzigan sa faca pe altcineva tzigan :))))))) saracul de tn ! ai si o logica iti vine sa tragi apa ! daca steaua bate rapidul nu iese din lipta pt titlu pt ca teoretic a scapat de meciurile importante pe cand celelalte echipe din fata inca mai au meciurile directe !!! vasluiul e cea mai avantajata in aceasta situatie ! dar ce sa zici si tu :))))
29 Aprilie 2012, 15:00   •   Comenteaza
statham_j  (5541 comentarii)
Postat de criticul89 pe 29 Aprilie 2012, 14:52
presiunea diseara e doar pe steaua ! daca rapidul bate, steaua isi poate lua adio de la titlu; ajunge la 6 pct de cfr si 5 de rapid ! la egal se incurca reciproc; iar daca bate steaua nu face decat sa egaleze vasluiul si dinamo, care sunt la doar 1 pct de rapid, dar toate raman in lupta pt titlu ! cu atat mai frumoasa o sa fie victoria rapidului !! FZR !!
presiunea e doar pe Steaua?.....ai preluat din discursul penibil al lui Lucescu pe care nu-l intereseaza campionatul?
imi dadeai lectii ca nu sunt declaratii penibile, ca au venit doar dupa seria de trei infrangeri, ca in ultimul tim nu a mai spus nimic.....serios? ia mai vezi ultimele declaratii, ca mi se pare ca te cam inseli....
29 Aprilie 2012, 14:58   •   Comenteaza
draki  (1787 comentarii)
Postat de criticul89 pe 29 Aprilie 2012, 14:52
presiunea diseara e doar pe steaua ! daca rapidul bate, steaua isi poate lua adio de la titlu; ajunge la 6 pct de cfr si 5 de rapid ! la egal se incurca reciproc; iar daca bate steaua nu face decat sa egaleze vasluiul si dinamo, care sunt la doar 1 pct de rapid, dar toate raman in lupta pt titlu ! cu atat mai frumoasa o sa fie victoria rapidului !! FZR !!
Un lucru e clar, pe teren ca barbatii nu puteti, decat prin diverse tertipuri, probabil asta e strict mana infractorului adus sa conduca clubul, exact pentru asta a fost adus sa comita infraciuni pentru a mai castiga rapidul 1 meci doua sa prinda cupele europene.
29 Aprilie 2012, 14:57   •   Comenteaza
valah.redandblue  (9200 comentarii)
Postat de statham_j pe 29 Aprilie 2012, 14:54
usor cu aratatul....vezi ca ai tai confrati su inceput cu tiganii, etc....de cand sunteti voi arieni ma? ca espre asta e vorba, voi sunteti doar blonzi cu ochi albastri, culti, respectabili.......da' stateati spanzurati de gard la Chiajna si-i injurati copilul lui Coman.....despre care aratare cu degetul vorbim?
e usor sa iesi repede pe un coment sa faci filozofie, dar nu prea le vezi pe cele ale rapiditilor tai....mai moderat....
Habar nu ai.
Au înjurat pt ca a aruncat Coman cu apa pe ei și țiganii se spala doar de Paste și Crăciun.
Mare noroc ca nu le-a aruncat și săpunul ca mureau țiganii toți la Chiajna.
29 Aprilie 2012, 14:56   •   Comenteaza
draki  (1787 comentarii)
Postat de criticul89 pe 29 Aprilie 2012, 14:52
presiunea diseara e doar pe steaua ! daca rapidul bate, steaua isi poate lua adio de la titlu; ajunge la 6 pct de cfr si 5 de rapid ! la egal se incurca reciproc; iar daca bate steaua nu face decat sa egaleze vasluiul si dinamo, care sunt la doar 1 pct de rapid, dar toate raman in lupta pt titlu ! cu atat mai frumoasa o sa fie victoria rapidului !! FZR !!
se vede ca esti tigan si ai capastru, presiunea e pe ambele echipe, iar prin toate mizeriile facute in saptamana asta eu zic ca presiunea e pe rapid, daca steaua bate rapidul ramane la 4 pucte si iese din lupta, rapid bate iese steaua, daca se termina egal ies amandoua si campioana va fi cfr.
29 Aprilie 2012, 14:55   •   Comenteaza
valah.redandblue  (9200 comentarii)
Postat de draki pe 29 Aprilie 2012, 14:53
Oricum lumea stie, indiferent de rezultat rapidul este de cacat.
Patron țigan șef comunist UTC- antrenor țigan fiu de țigan securist -secund Rada Porojan=RAPID BOMBAY
quod erat demonstrandum
29 Aprilie 2012, 14:55   •   Comenteaza
statham_j  (5541 comentarii)
Postat de criticul89 pe 29 Aprilie 2012, 14:25
daca ma apuc sa-ti insir toti idolii colorati din ghencea as sta pana maine !! pt stelisti intotdeauna a fost mult mai simplu sa arate cu degetul decat sa se uite in propria ograda ! asta e....
usor cu aratatul....vezi ca ai tai confrati su inceput cu tiganii, etc....de cand sunteti voi arieni ma? ca espre asta e vorba, voi sunteti doar blonzi cu ochi albastri, culti, respectabili.......da' stateati spanzurati de gard la Chiajna si-i injurati copilul lui Coman.....despre care aratare cu degetul vorbim?
e usor sa iesi repede pe un coment sa faci filozofie, dar nu prea le vezi pe cele ale rapiditilor tai....mai moderat....
29 Aprilie 2012, 14:54   •   Comenteaza
draki  (1787 comentarii)
Oricum lumea stie, indiferent de rezultat rapidul este de cacat.
29 Aprilie 2012, 14:53   •   Comenteaza
«
3
...
»