LIGA 1    •   

RAPID - STEAUA, AZI, 21:30, DIGI SPORT 1 ŞI LIVETEXT GSP.RO

UPDATE » Suporterii Stelei nu se vor prezenta în Giuleşti » Reacţia lui Zotta: ”Oricum nu le mai dădeam bilete”

 
de Vlad Nedelea   •   29 Aprilie 2012 12:22
 
spada  (125 comentarii)
suparacioasele astea mici au renuntat sa mai vina la meci si noi abia asteptam sa le dam clanta...
29 Aprilie 2012, 20:10   •   Comenteaza
ucluj2011  (1108 comentarii)
Pe ce sa caute in Giulesti stelistii. Stelistii nu se aud in fatza rapidistilor nici cind sunt la ei acasa cu stadionul plin (inafara de goluri si "strigatele" de imediat dupa gol) , daramite in Giulesti!!! Ei stiu ca sunt in plus si ca sunt de kkakao , bineinteles ca nu se duc. ASTA este adevaratul motiv. Altfel , Steaua are procentaj de tziigani mai mare ca cei din Giulesti si pedeasupra mai sunt si proosti pentru ca-si injura neamurile INCLUSIV idolii de'alde Piturca , Lacatus , Petre Marin , Nicolitza... dar ce pretentii sa ai de la niste samintari!!!
29 Aprilie 2012, 19:03   •   Comenteaza
ghena_pipera  (352 comentarii)
Postat de danym71 pe 29 Aprilie 2012, 17:55
decat sa mergeti in Ghilesti sa va umpleti de pureci ....lasati zburatoarele in mizeria lor nu le onorati cu prezenta
TACI DIN GURA SUGIUC CA LA VOI COLCAIE PADUCHII ;)
29 Aprilie 2012, 18:23   •   Comenteaza
daemmon  (1017 comentarii)
Postat de maryuss87 pe 29 Aprilie 2012, 17:25
Nu toti tigani sunt rapidisti, dar toti rapidisti sunt tigani ;)
esti poet, sa-ti pun koaele(la toti ciobanii) pe piept
29 Aprilie 2012, 17:57   •   Comenteaza
danym71  (12 comentarii)
decat sa mergeti in Ghilesti sa va umpleti de pureci ....lasati zburatoarele in mizeria lor nu le onorati cu prezenta
29 Aprilie 2012, 17:55   •   Comenteaza
carol_k  (2129 comentarii)
Da-le la suprapret Zotta sa-ti iasa si tie de-o chiftea
29 Aprilie 2012, 17:43   •   Comenteaza
piciu683  (2 comentarii)
Postat de maryuss87 pe 29 Aprilie 2012, 17:25
Nu toti *** sunt rapidisti, dar toti rapidisti sunt *** ;)
mai bine ca nu veniti in giulesti si asa sunteti prea tristi pt epoca asta , mai bine stati in ghena
29 Aprilie 2012, 17:40   •   Comenteaza
maryuss87  (883 comentarii)
Postat de amusement pe 29 Aprilie 2012, 16:21
oriunde mergi in tara asta si intrebi un tzigan cu cine tine el iti va raspunde neconditionat ca tine cu steaua si asta o stie toata Romania!
Nu toti *** sunt rapidisti, dar toti rapidisti sunt *** ;)
29 Aprilie 2012, 17:25   •   Comenteaza
daemmon  (1017 comentarii)
Postat de draki pe 29 Aprilie 2012, 16:02
3,4 golani platiti de tigani... nu o satra ca la voi
doamne cat te duce capu..... esti blond cu ochii albastri? :))) facem cheta si ne luam esarfe si steaguri si mergem pe ghencea sa va facem in sac :))))
29 Aprilie 2012, 17:18   •   Comenteaza
ghena_pipera  (352 comentarii)
Postat de draki pe 29 Aprilie 2012, 15:58
LA TIGANI MUIE LA TIGANI LA TIGANI MUIE LA TIGANI
SUSPENDATI-NE URAM CIORILE
ASA CUM IMI DAU SINGUR IN POZA DE LA AVATAR?
29 Aprilie 2012, 16:31   •   Comenteaza
amusement  (7302 comentarii)
Postat de draki pe 29 Aprilie 2012, 16:02
3,4 golani platiti de tigani... nu o satra ca la voi
oriunde mergi in tara asta si intrebi un tzigan cu cine tine el iti va raspunde neconditionat ca tine cu steaua si asta o stie toata Romania!
29 Aprilie 2012, 16:21   •   Comenteaza
draki  (1787 comentarii)
Postat de criticul89 pe 29 Aprilie 2012, 15:52
wow, ce interesant si ce noutate; exista tzigani in romania :)))))) se vede ca n-ai mai trecut prin ghencea de mult !! stii, mi-ar fi rusine sa vb daca as fi in locul tau ! aveti cea mai mare populatie de tzigani din tara si arati cu degetul ! jalnic ! nu incep sa caut tzigani stelisti ca tn pe net ca nu doresc sa ma cobor la acel nivel; iti arat doar rectia stelistlor cand a fost eliminata steaua de o echipa din B din cupa ! poate numeri cati colorati cu cefe de porc sunt in imagine ! in rest, numai bine !
://tv.gsp.ro/Fanii-Stelei-i-au-a-teptat-pe-juc-tori-cu-replici-20956.html
3,4 golani platiti de tigani... nu o satra ca la voi
29 Aprilie 2012, 16:02   •   Comenteaza
draki  (1787 comentarii)
Postat de criticul89 pe 29 Aprilie 2012, 15:52
wow, ce interesant si ce noutate; exista tzigani in romania :)))))) se vede ca n-ai mai trecut prin ghencea de mult !! stii, mi-ar fi rusine sa vb daca as fi in locul tau ! aveti cea mai mare populatie de tzigani din tara si arati cu degetul ! jalnic ! nu incep sa caut tzigani stelisti ca tn pe net ca nu doresc sa ma cobor la acel nivel; iti arat doar rectia stelistlor cand a fost eliminata steaua de o echipa din B din cupa ! poate numeri cati colorati cu cefe de porc sunt in imagine ! in rest, numai bine !
://tv.gsp.ro/Fanii-Stelei-i-au-a-teptat-pe-juc-tori-cu-replici-20956.html
LA TIGANI MUIE LA TIGANI LA TIGANI MUIE LA TIGANI
SUSPENDATI-NE URAM CIORILE
29 Aprilie 2012, 15:58   •   Comenteaza
xhthu  (3711 comentarii)
ca sa fiu scurt cu tine si in cuvinte simple ca sa intelegi,eu nu voi vorbi niciodata in numele majoritatii pentru ca ideea generala in lumea asta e ca fiecare individ are puterea alegerii,daca eu aleg sa nu merg pe stadion din cauza lui becali nu inseamna ca astept ca toti sa faca la fel pt ca e o tara libera teoretic macar,si pentru oameni destepti si pt prosti,alegeri bune sau proaste.si daca nu lasi suporterii sa vina pe stadion pt ca gandesti ca oricum nu vor sa vina sau desfiintezi rapidu pt ca oricum nu inseamna nimic sau stergi un post tv pt ca vorbeste prostii nu mai e libertate,e comunismu ala de care rapidistii tot se reneaga si de care nu ii mai spala toate sapunurile din lume
29 Aprilie 2012, 15:58   •   Comenteaza
criticul89  (6222 comentarii)
Postat de draki pe 29 Aprilie 2012, 15:45
://www.youtube.com/watch?v=QY1Ea3mbQFE
wow, ce interesant si ce noutate; exista tzigani in romania :)))))) se vede ca n-ai mai trecut prin ghencea de mult !! stii, mi-ar fi rusine sa vb daca as fi in locul tau ! aveti cea mai mare populatie de tzigani din tara si arati cu degetul ! jalnic ! nu incep sa caut tzigani stelisti ca tn pe net ca nu doresc sa ma cobor la acel nivel; iti arat doar rectia stelistlor cand a fost eliminata steaua de o echipa din B din cupa ! poate numeri cati colorati cu cefe de porc sunt in imagine ! in rest, numai bine !
://tv.gsp.ro/Fanii-Stelei-i-au-a-teptat-pe-juc-tori-cu-replici-20956.html
29 Aprilie 2012, 15:52   •   Comenteaza
draki  (1787 comentarii)
LA TIGANI MUIE LA TIGANI
LA TIGANI MUIE LA TIGANI
LA TIGANI MUIE LA TIGANI
29 Aprilie 2012, 15:46   •   Comenteaza
draki  (1787 comentarii)
Postat de criticul89 pe 29 Aprilie 2012, 15:40
ba macar la injuraturi sa iesiti in evidenta ca in rest galeria voastra e inexistenta in timpul meciului ! din 90 de min daca sunteti in stare sa cantati 5 min e mult ! in rest doar scandari impotriva rapidilui, a lui dinamo, a cfr-ului + huidulei asupra propiilor juc + demisia, demisia, asta inseamna galeria stelei ! si nu nega ca tocmai ai aratat un video cu dovada :))))
://www.youtube.com/watch?v=QY1Ea3mbQFE
29 Aprilie 2012, 15:45   •   Comenteaza
draki  (1787 comentarii)
://www.youtube.com/watch?v=QY1Ea3mbQFE
29 Aprilie 2012, 15:45   •   Comenteaza
criticul89  (6222 comentarii)
Postat de draki pe 29 Aprilie 2012, 15:31
50.000 de oamni cantand muie rapid ://www.youtube.com/watch?v=hQo6tnGhk0Q&feature=related
ba macar la injuraturi sa iesiti in evidenta ca in rest galeria voastra e inexistenta in timpul meciului ! din 90 de min daca sunteti in stare sa cantati 5 min e mult ! in rest doar scandari impotriva rapidilui, a lui dinamo, a cfr-ului + huidulei asupra propiilor juc + demisia, demisia, asta inseamna galeria stelei ! si nu nega ca tocmai ai aratat un video cu dovada :))))
29 Aprilie 2012, 15:40   •   Comenteaza
criticul89  (6222 comentarii)
Postat de botizan pe 29 Aprilie 2012, 15:32
Nici nu vreau sa ma gandesc ce o sa fie in timpul meciului daca de acuma va injurati ca tiganii la usa cortului
pai o sa fie la fel ca intotdeauna ! cu stelistii care injura non-stop ! si nu e vb ca rapidistii nu injura dar tot timpul stelistii sunt cei care provoaca si incep cu scandalul ! si ca si azi - un rapidist s-a apucat sa posteze niste versuri dintr-un cantec rapidist, hop a sarit valahul si l-a facut tzigan fara sa-i zica nimic ! apoi draki asta si multi altii !! trist...