Liga 1

UPDATE » Suporterii Stelei nu se vor prezenta în Giuleşti » Reacţia lui Zotta: ”Oricum nu le mai dădeam bilete”

« Înapoi la articol

Comentarii (222) Adaugă comentariu

spada  •  29 Aprilie 2012, 20:10

suparacioasele astea mici au renuntat sa mai vina la meci si noi abia asteptam sa le dam clanta...

ucluj2011  •  29 Aprilie 2012, 19:03

Pe ce sa caute in Giulesti stelistii. Stelistii nu se aud in fatza rapidistilor nici cind sunt la ei acasa cu stadionul plin (inafara de goluri si "strigatele" de imediat dupa gol) , daramite in Giulesti!!! Ei stiu ca sunt in plus si ca sunt de kkakao , bineinteles ca nu se duc. ASTA este adevaratul motiv. Altfel , Steaua are procentaj de tziigani mai mare ca cei din Giulesti si pedeasupra mai sunt si proosti pentru ca-si injura neamurile INCLUSIV idolii de'alde Piturca , Lacatus , Petre Marin , Nicolitza... dar ce pretentii sa ai de la niste samintari!!!

ghena_pipera  •  29 Aprilie 2012, 18:23

Postat de danym71 pe 29 Aprilie 2012, 17:55

decat sa mergeti in Ghilesti sa va umpleti de pureci ....lasati zburatoarele in mizeria lor nu le onorati cu prezenta

TACI DIN GURA SUGIUC CA LA VOI COLCAIE PADUCHII ;)

daemmon  •  29 Aprilie 2012, 17:57

Postat de maryuss87 pe 29 Aprilie 2012, 17:25

Nu toti tigani sunt rapidisti, dar toti rapidisti sunt tigani ;)

esti poet, sa-ti pun koaele(la toti ciobanii) pe piept

danym71  •  29 Aprilie 2012, 17:55

decat sa mergeti in Ghilesti sa va umpleti de pureci ....lasati zburatoarele in mizeria lor nu le onorati cu prezenta

carol_k  •  29 Aprilie 2012, 17:43

Da-le la suprapret Zotta sa-ti iasa si tie de-o chiftea

piciu683  •  29 Aprilie 2012, 17:40

Postat de maryuss87 pe 29 Aprilie 2012, 17:25

Nu toti tigani sunt rapidisti, dar toti rapidisti sunt tigani ;)

mai bine ca nu veniti in giulesti si asa sunteti prea tristi pt epoca asta , mai bine stati in ghena

maryuss87  •  29 Aprilie 2012, 17:25

Postat de amusement pe 29 Aprilie 2012, 16:21

oriunde mergi in tara asta si intrebi un tzigan cu cine tine el iti va raspunde neconditionat ca tine cu steaua si asta o stie toata Romania!

Nu toti tigani sunt rapidisti, dar toti rapidisti sunt tigani ;)

daemmon  •  29 Aprilie 2012, 17:18

Postat de draki pe 29 Aprilie 2012, 16:02

3,4 golani platiti de tigani... nu o satra ca la voi

doamne cat te duce capu..... esti blond cu ochii albastri? :))) facem cheta si ne luam esarfe si steaguri si mergem pe ghencea sa va facem in sac :))))

ghena_pipera  •  29 Aprilie 2012, 16:31

Postat de draki pe 29 Aprilie 2012, 15:58

LA TIGANI MUIE LA TIGANI LA TIGANI MUIE LA TIGANI SUSPENDATI-NE URAM CIORILE

ASA CUM IMI DAU SINGUR IN POZA DE LA AVATAR?

«

1

2 3 4 5

...

23 »
«

»