Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

Vasile Miriuță face tot jocul în jurul lui! Pe cine își pune bazele și cum va arăta Dinamo în 2018

« Înapoi la articol

Comentarii (12) Adaugă comentariu

Valentin Mihai  •  13 Ianuarie 2018, 16:06

Ba fraților *** *** in victoriile cu fcsb le-a cam dat cu terenul in cap băieților oierului așa că nu mai comentați aiurea că e sau nu coordonator de joc.Nascimento nu știe decât pasă in spate și e fricos.Macar Nistor face și recuperări și mai are și pase.Nu pot spune că făcut numai meciuri bune dar în etapele de până acum Dinamo a jucat cu lunga și pe a doua.Eu îl văd util echipei chiar daca mă veți acuza de subiectivism dinamovist fiind.

mosykw1  •  13 Ianuarie 2018, 14:13

Postat de mariuss72 pe 13 Ianuarie 2018, 12:16

Pesic joaca pe partea lui Salomao.

Sa joace toti,unul in spatele celuilalt!In sir indian.Si atunci sa vezi echipa!

mosykw1  •  13 Ianuarie 2018, 14:03

Ce Maradona,ce Messi,ce C.Ronaldo!Nistor,no name-ul din Rucar este cel mai mare conducator de joc.Aveti grija sa nu-l prinda noaptea si sa vada luminite ca intra iar la pacanele.Claudiu Raducanu are de ceva timp un demn urmas!

Mecanicacd Srl  •  13 Ianuarie 2018, 13:32

simonhalep , ce ar fi sa te supui celor *** ...............................

simonhalep  •  13 Ianuarie 2018, 13:16

nu pupă minamo play-off. resemnați-vă. vă fac politicienii echipa, dar nu pot dicta cine să intre în play-off. sau, mai știi? pesediștii sunt toți dinamoviști, inclusiv tudose. poate dau o ordonanță de urgență, o lege, ceva. altfel, play-out scrie pe voi căței. miau-miau-miau.

jack_the_stripper  •  13 Ianuarie 2018, 13:03

Ce nevoie mai are Negoita de Miriuta? Ia uite cati super-antrenori se agita pe-aici... O sa vedem un New Dinamo (al câtelea?), avand la baza formula surpriza: uite Hanca, nu e Hanca! Cempionzlig, venim! Augh! Augh! Augh!

ciinefoarterosu  •  13 Ianuarie 2018, 12:46

Cel mai bun in spatele varfului ar fi fost Palici; poate dispare si hanca, inlocuit de Pesici

mariuss72  •  13 Ianuarie 2018, 12:16

Postat de zecs93 pe 13 Ianuarie 2018, 12:08

In locu lui Hanca eu as incerca cu pesici, asa ar juca toti noi venitii, iar in locu lui katsikas as incerca cu mihai popescu

Pesic joaca pe partea lui Salomao.

zecs93  •  13 Ianuarie 2018, 12:08

In locu lui Hanca eu as incerca cu pesici, asa ar juca toti noi venitii, iar in locu lui katsikas as incerca cu mihai popescu

ciinefoarterosu  •  13 Ianuarie 2018, 11:48

Nistor poate fi oriunde (inclusiv pe banca), dar niciodata coordonator (nu are inteligenta tactica, nu simtul anticiparii, nu precizie a paselor, nu viteza de executie si nici de deplasare)

«

1

2 »
«

»