Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Liga 1

Vești din cantonament: "E imens" și nu mai dă nimeni bani pe el! Schimbare dramatică de situație pentru Denis Alibec

« Înapoi la articol

Comentarii (14) Adaugă comentariu

Dumitru Neculai  •  13 Ianuarie 2018, 20:32

kilograme fumat cola femei masina calculator da din aripi nervos ia cartonase gratis etc marea problema a fotbalistilor nostrii TOTUL pleaca de la contract joci bine poftim banii joci bina banii plus prima Joci asa si asa cartonas galben joci la fel urmatorul ati iauBANI joci prost DUBLEZ amenda nu prinzi echipa da bani la cei ce joaca ANTRUN CUVANT JOCI IA LOELE NU JOCI DAI LOVELE e complicat????

catalynn  •  13 Ianuarie 2018, 14:27

Am mai spus si in trecut, Alibec asta chiar a avut potential sa ajungă fotbalist. Insa e puturos, indolent si incapatanat ... Pacat! Insa poate isi revine, io unul ii doresc succes!

albalbastru72  •  13 Ianuarie 2018, 14:09

A inceput sa-mi fie mila de el,asta trebuie sa dea gol meci de meci ca sa-si faca un pic de cota gen 300.000 dar cine-i da mai mult de 10 minute pe meci?Deci trbuie sa fie super eficace si mi-e cam greu sa-l vad...

Sassu Cristache  •  13 Ianuarie 2018, 13:29

Ma bucur ca ciobanul a luat plasa si el!Cand a primit 10 milioane pe el,in prostia si orbirea lui a crezut ca va obtine mai mult in timp.Acum incearca sa scoata 2,5 milioane?S-o creada el,i-l va da gratis numai sa scape de salariul lui Alibeg!A pacalit Europa,este momentul sa mai piarda si el, Marele Giambas de fotbalisti!

jack_the_stripper  •  13 Ianuarie 2018, 12:57

Vai, ce-i framanta pe coregrafi soarta lui Alibec... Aveti putintica rabdare! Mai e o luna si sa vedeti ce va intristeaza grasul vopsit al traficantului de fiinte umane... Sa vedeti atunci cum e cu bazatul pe mental... Vorbim atunci cum e cu"rebuturile fotabalului roamesc”. Pana atunci, continuati-va pregatirile pentru cempionzlig. Ca aveti o echipa de slabi nevopsiti, netraficati, bazati mental, recuperabili si nepierduti pentru fotbalul romanesc. Pe locul 7...

gicab  •  13 Ianuarie 2018, 12:29

Adică să-l vopsească

mioriticul  •  13 Ianuarie 2018, 11:56

Postat de dinamo100 pe 13 Ianuarie 2018, 11:08

Mi aduc aminte ca prin toamna toti "meseriasii" priceputi in ale fotbalului il blamau pe Daum cum de nu-l foloseste pe Alibec la nationala. Sigur, atunci nu era asa gras, dar neamtul intelesese ce specimen e Alibec si ca acesta nu are un mental pe care sa se poata baza. Chestiunea e ca in Romania multi au impresia ca fotbalul se bazeaza doar pe talent si finetea gleznei. Confunda talentul cu valoarea. Alibec are talent, nu are insa valoare.

Da, mare *** Daum asta ca nu asculta de indicatiile pretioase ale tov. Ioanitzoaia. In loc sa-l bage pe Alibec prefera sa impacheteze pesti cu jesepeul

cpt.ahab  •  13 Ianuarie 2018, 11:24

Alibec, in ciuda talentului evident, este tras in jos de faptul ca are "maturitatea" unui copil de 13 ani. N-are buletinul scos, pentru viata, cum sa reuseasca in sport?!

Dumitru Ciobanu  •  13 Ianuarie 2018, 11:23

Alo dl Becali nu îl mai vinzi pe 10 milioane ca pe Stanciu,acum vinzi pe Denis Man cu sume fabuloase?Întrebare cine e patronul fcsb? de cumpără și vinde Becali jucători, cu mîna altora,se teme de pușcărie să fie patron?Un traficant de ființe umane.Alo Federatia Liga dormiți că asta a distrus fotbalul în România.

dinamo100  •  13 Ianuarie 2018, 11:08

Mi aduc aminte ca prin toamna toti "meseriasii" priceputi in ale fotbalului il blamau pe Daum cum de nu-l foloseste pe Alibec la nationala. Sigur, atunci nu era asa gras, dar neamtul intelesese ce specimen e Alibec si ca acesta nu are un mental pe care sa se poata baza. Chestiunea e ca in Romania multi au impresia ca fotbalul se bazeaza doar pe talent si finetea gleznei. Confunda talentul cu valoarea. Alibec are talent, nu are insa valoare.

«

1

2 »
«

»