FOTBAL  »  Superliga  »  GLORIA BISTRIŢA - STEAUA

VIDEO Bistriţa a avut un penalty clar neacordat cu Steaua

Articol de GSP - Publicat marti, 07 mai 2013 00:00 / Actualizat marti, 07 mai 2013 22:49

Nicolae Manea, antrenorul Gloriei Bistriţa, are de ce să fie nemulţumit de prestaţia arbitrilor de la partida cu Steaua.

Bistriţenii ar fi trebuit să primească o lovitură de pedeapsă în minutul 39, cînd Florin Gardoş a atins balonul cu mîna în propriul careu. "Centralul" George Găman a lăsat însă jocul să continue.

Click aici pentru VIDEO!

Etapa trecută, Bistriţa a pierdut meciul cu Dinamo, 1-2, după ce "cîinii" au primit uşor două lovituri de pedeapsă.