FOTBAL  »  Superliga  »  DINAMO - ASA TG. MUREŞ 1-1

VIDEO "Cîine" undercover » Ousmane N'Doye şi-a sabotat echipa, apoi a mers la galeria lui Dinamo!

Articol de GSP - Publicat sambata, 09 august 2014 00:00 / Actualizat sambata, 09 august 2014 23:24

Ousmane N'Doye a făcut praf meciul cu Dinamo, 1-1, iar după ce a fost eliminat a mers la galeria "cîinilor", unde a scandat minute bune împotriva Stelei.
Mijlocaşul celor de la ASA Tg. Mureş a avut golul de 2-0 în gheată în minutul 30, însă a şutat lamentabil din penalty, iar Samoilă a reuşit să respingă. În repriza secundă, a luat două galbene în trei minute, unul pentru simulare (60) şi unul pentru o palmă dată lui Bărboianu (63).

Imediat după ce a părăsit terenul, senegalezul a mers la galeria adversarilor, unde a scandat împotriva Stelei. După cîteva minute, a plecat la vestiare cu un fular al ”cîinilor” la gît.

BOOM economic într-un oraș din România » Investiție de 650 de milioane de euro: fabrica de anvelope se mută din Rusia