FOTBAL  »  Superliga  »  VIITORUL - ASTRA

VIDEO+FOTO Ratarea începutului de an în Liga 1 a avut loc în meciul Viitorul - Astra

Captură TV Telekom Sport +8   FOTO
Captură TV Telekom Sport

Articol de GSP - Publicat vineri, 02 februarie 2018 21:39

Robert Hodorogea (22 de ani) a oferit ratarea începutului de an în meciul dintre Viitorul și Astra (Detalii AICI).

În minutul 43, la scorul de 0-1, Ianis Hagi a executat o lovitură liberă de la 25 de metri, mingea a lovit bara din stânga lui Iliev apoi a ajuns în fața porții, la Hodorogea, fundașul central a trimis din prima, dar a făcut-o mult peste bara transversală.

Viitorul a reușit să egaleze totuși două minute mai târziu, când Chițu a reluat cu capul în poartă.