LIGA 1    •   

OŢELUL - STEAUA 1-2

VIDEO Oţelul - Steaua 1-2 » Nu-i nici o glumă: Tatu şi M. Costea o apropie pe Steaua la 3 puncte de lider!

 
14 Aprilie 2012 22:24
 

Cei mai contestaţi stelişti din ultima vreme au semnat în această seară revenirea Stelei de la 0-1 la Galaţi VEZI AICI REZUMATUL MECIULUI!
În prima repriză a fost doar Oţelul. După cîteva teste, gălăţenii au pus în scenă golul prin Didi, o reluare cu capul din 13 metri care l-a survolat pe Tătăruşanu.

Schimbarea la faţă a Stelei a venit o dată cu actul secund. Tocmai cei mai huliţi doi fotbalişti din ultimul timp au adus fericirea roş-albaştrilor. Întîi Tatu a egalat cu capul din pasa lui Tănase, apoi Mihai Costea a închis tabela la 2-1 din assist-ul lui Tatu şi o aduce pe Steaua la 3 puncte de liderul CFR.

Echipe de start:

Oţelul: Grahovac - Rîpă, Perendija, Sg. Costin, Sălăgeanu - Giurgiu, I. Filip - Antal, Didi, Stromajer - Pena
Rezerve: Brăneţ, Sîrghi, L. Iorga, G. Paraschiv, Buş, Benga, Viglianti

Steaua: Tătăruşanu - Bicfalvi, Iliev, Chiricheş, Pîrvulescu - Bourceanu - Chipciu, T. Bălan, Tatu, Cr. Tănase - Rusescu
Rezerve: R. Stanca, Gardoş, Răduţ, M. Costea, Fl. Costea, Martinovici, Nikolici

Arbitru: Al. Tudor. Asistenţi: V. Avram, S. Stoianov

AICI POŢI VEDEA CUM S-A DESFĂŞURAT MECIUL ÎN FOMRMAT TEXT!
 
Comentarii (1141)
biancorossi  (26230 comentarii)
tatu pe dracu...
banii si imbarligaturile lui Jijiniu EuGeniu.
cel inca in libertate.
05 Mai 2012, 18:44   •   Comenteaza
sumer_sumer67  (12 comentarii)
RA TATU GOL SI COSTEA NILA .....CARE AU UITAT DE CAND NU AU MAI MARCAT UN GOL...ASTA E MINA LUI D-ZEU VALIZA.
17 Aprilie 2012, 17:21   •   Comenteaza
alexeevich  (94 comentarii)
BLAT-ul lui MM
17 Aprilie 2012, 09:31   •   Comenteaza
flo_ax  (9116 comentarii)
Postat de orack77 pe 15 Aprilie 2012, 18:22
Un mare blat,la al 2-lea gol portarul galatean mai avea putin si arata si cu mana unde sa de-a Mihai Costea....Avem un fotbal de tot rahatul,ne meritam soarta atunci cand nu suntem capabili sa facem fata in Europa,aceste BLATURI confirma de ce nu avem putinta in Cupele Europene!
bai copilas indoctrinat, valoarea se vede in Europa! Cate puncte ati facut, cu ce ati contribuit la coeficient? Sunteti singura echipa din returul asta care a luat-o de la CFR, nici macar pe Sportul sau Petrolul nu i-au batut, v-ati gasit voi repede sa le dati punctele
16 Aprilie 2012, 15:31   •   Comenteaza
flo_ax  (9116 comentarii)
Postat de anne1970_ar pe 16 Aprilie 2012, 00:48
Meci trantit de falsul credincios Becali si afaceristul Porumboiu, care ii rade in nas papagalului de becali ,ce palteste bisericii si dreptul de a duce evanghelia.... in rest ramane un penal de 4 ani! sa dispara necredinciosul!
esti prost cu spume, amice! Hotelul e echipa CFR-ului, care i-a dat toate punctele anul trecut, ca anul asta... SURPRIZA! se intorc reciprocitatile! Voi sunteti capra clanului Paszkany, amice! Pe cine a mai batut CFR in ultima vreme? doar pe hOtelul! gandeste!
16 Aprilie 2012, 15:25   •   Comenteaza