LIGA 1    •   STEAUA

VIDEO Steaua îşi face imn şi îl va cînta alături de fani » Patru precedente impresionante

Ovidiu Ioaniţoaia

Coșmarul Stelei

Miercuri, 27 Februarie 2013, 10:52

Antrenorul Stelei a anunţat ieri că toţi cei din club pregătesc o surpriză fanilor şi vor face un imn care să fie cîntat la sfîrşitul fiecărui meci de jucători şi antrenori alături de fani.

Cu acest lucru Reghecampf doreşte să se apropie cît mai mult de suporteri. "Vrem să facem un imn pe care să-l cîntăm la sfîrşitul meciului. Vom cînta toţi, alături de fani. Toţi jucătorii şi toţi cei din staff vor cînta. Vrem să fim cît mai uniţi.

Ne dorim să ne apropiem cît mai mult de fani. O să fie ceva inedit. Nu vreau să spun mai multe. Veţi vedea în scurt timp despre ce vorbesc", a spus Laurenţiu Reghecampf la Fanatik Show.

Vezi galeria video: Steaua se poate inspira de la Liverpool, Inter, Man United şi West Ham!





Comentarii (49 ) Adaugă comentariu

allexys  •  27 Februarie 2013, 17:58

sa speram ca o sa se tina de cuvant...e urat ca o echipa ca Steaua sa nu aibe un imn sa fie cantat inaintea meciurilor , in timpul lor , sau dupa....cum fac englezii in special.

rad1cal  •  27 Februarie 2013, 16:04

Postat de bombardierul_din_vitan pe 27 Februarie 2013, 15:07

Pai Gigi spunea ca vorbeste cu clanul Mustata ca sa spuna tatal nostru cu galeria (serios vorbesc, asa a zis)

Dupa atatia ani, tu mai ai timp sa crezi ce spune dementul ala de Gigi? Azi spune o tampenie, maine se razgandeste, poimaine o spune iar si tot asa.

red77  •  27 Februarie 2013, 15:31

turma lui mustata nu retine decat alea cu tap tap tap tarap tap tap ! nu-l luati pe mustata cu versuri !

bombardierul_din_vitan  •  27 Februarie 2013, 15:07

Pai Gigi spunea ca vorbeste cu clanul Mustata ca sa spuna tatal nostru cu galeria (serios vorbesc, asa a zis)

bambilici_  •  27 Februarie 2013, 14:58

Asta-i reclama mascata la noul album Salam, ma, recunoasteti acum!

razvan.77.  •  27 Februarie 2013, 14:20

Postat de pe 01 Ianuarie 1970, 02:00

bine .... zboara :)))

gipanaul  •  27 Februarie 2013, 14:16

"Patru precedente impresionante" si cate antecedente (penale)?

razvan.77.  •  27 Februarie 2013, 14:02

Postat de andinamodrei pe 27 Februarie 2013, 13:59

face Guta un ciubuc !!! Guta, sa ai grija sa nu folosesti mai mult de 2 versuri ca uita oile imnul !!! presupun ca refrenul va fiforta oaia, forta oaia bheeee bheeee

Nu conteaza cine compune imnul ..... conteaza ca are cine sa-l cante in tribune :))) La dinahomo il canta cele 150 de cupluri :))) .... frumos cor.

thumbzilla  •  27 Februarie 2013, 14:02

Postat de mario_seppona pe 27 Februarie 2013, 13:56

jura te ! te risti sa treci singur strada? sau o treci numai in turma? :))))

ma miram sa intelegi ceva,cioara zbangchie :)) dicta...has mocar misto mo puradelo :)) ceva pe limba ta mo :)) numai de bine !

andinamodrei  •  27 Februarie 2013, 13:59

face Guta un ciubuc !!! Guta, sa ai grija sa nu folosesti mai mult de 2 versuri ca uita oile imnul !!! presupun ca refrenul va fiforta oaia, forta oaia bheeee bheeee