LIGA B    •   

FCU CRAIOVA - CSU CRAIOVA, 23 NOIEMBRIE, ORA 16:00

15 lei, intrarea generală pe "Oblemenco" » Bilete online pentru derby-ul Craiovei

 
14 Noiembrie 2013 15:55
 
mariusdal  (un comentariu)
Nu va suparati dar CSU minte cam mult. Exemplu chiar pe site-ul oficial.
://www.csuc.ro/ro/bilete/
Sunt impartial si nu gasesc nici un raspuns pentru aceasta minciuna.
Acum chiar s-au scos bilete si la peluza. Nu am vazut pe nici un stadion ca peluza sa aiba acelasi pret cu tribuna II.
Decideti voi.
18 Noiembrie 2013, 16:16   •   Comenteaza
stresul_tau  (467 comentarii)
Postat de perspico pe 15 Noiembrie 2013, 11:33
:)))))))))))))))))))))) Nu mai e intarea libera? :DDDDD
pt voi este....:))) dar pt muicel , nu.:)
15 Noiembrie 2013, 16:54   •   Comenteaza
stresul_tau  (467 comentarii)
Postat de etesieu pe 15 Noiembrie 2013, 14:01
Ceea ce ar trebui sa fie un spectacol sportiv civilizat si fiecare sa-si aplaude favoritii, va fi probabil un CIRC(in tribune) in care asa zisi suporteri ai uneia dintre echipe vor injura, isi vor baga,isi vor scoate....etc. Vor face ceeea ce i-a invatat conducatorul lor, adica CIRC. Eu voi veni cu fiul meu de 9 ani si rog fortele de ordine sa evacueze imediat pe oricine vine cu un alt scop pe stadion, decat acela de a-si varsa frustrarile si de a-si etala educatia. Forta CS Universitatea.
asa sa faca , sa injure.....Ș)) abia astepata jandarmii sa-i scoata din stadion..Ș)))
15 Noiembrie 2013, 16:53   •   Comenteaza
gicanu75  (31 comentarii)
Postat de etesieu pe 15 Noiembrie 2013, 14:01
Ceea ce ar trebui sa fie un spectacol sportiv civilizat si fiecare sa-si aplaude favoritii, va fi probabil un CIRC(in tribune) in care asa zisi suporteri ai uneia dintre echipe vor injura, isi vor baga,isi vor scoate....etc. Vor face ceeea ce i-a invatat conducatorul lor, adica CIRC. Eu voi veni cu fiul meu de 9 ani si rog fortele de ordine sa evacueze imediat pe oricine vine cu un alt scop pe stadion, decat acela de a-si varsa frustrarile si de a-si etala educatia. Forta CS Universitatea.
Si ce te face sa crezi ca nu va fi un spectacol ? Sau ce crezi ca numai tu vei veni cu copilul la meci,nu crezi ca prea va victimizati deja ? Respectati sa fiti respectati,nu vezi ca ai 4-5 licurici pe aici care tot incind spiritele si vb. urat? Si cel putin nici nu vin la meci ,,gladiatori ''astia de carton,nu exista padure fara uscaturi.Stai linistit nu va baga nimeni in seama,in schimb la cati suporteri sunteti voi, era indicat sa stati in ,,cusca'' ptr oaspeti oricum prea mare pentru voi.FORZA STIINTA.
15 Noiembrie 2013, 15:15   •   Comenteaza
etesieu  (7 comentarii)
Ceea ce ar trebui sa fie un spectacol sportiv civilizat si fiecare sa-si aplaude favoritii, va fi probabil un CIRC(in tribune) in care asa zisi suporteri ai uneia dintre echipe vor injura, isi vor baga,isi vor scoate....etc. Vor face ceeea ce i-a invatat conducatorul lor, adica CIRC. Eu voi veni cu fiul meu de 9 ani si rog fortele de ordine sa evacueze imediat pe oricine vine cu un alt scop pe stadion, decat acela de a-si varsa frustrarile si de a-si etala educatia. Forta CS Universitatea.
15 Noiembrie 2013, 14:01   •   Comenteaza
perspico  (262 comentarii)
:)))))))))))))))))))))) Nu mai e intarea libera? :DDDDD
15 Noiembrie 2013, 11:33   •   Comenteaza
echilibrat  (779 comentarii)
Postat de observator_federal pe 14 Noiembrie 2013, 21:04
Daca in ziua meciului se vor produce incidente - ca doar nu o sa fie 10,000 de jandarmi in stadion si in afara lui, inainte si dupa meci - cine o sa plateasca oalele sparte? Daca, sa presupunem ca prin absurd, Clona inscrie iar niste retardati se bucura in tribune scandand "Stiinta", ce se poate intampla?
Ambitia unora si interventia politica iresponsabila (indreptata, in mod condamnabil, impotriva opiniei publice!) au condus la o situatie absolut anormala, pentru care cei vinovati vor plati!
Sa-ti fie rusine pentru folosirea acestui limbaj. Amice, multi se vor bucura cind va inscrie CS - unii chiar din strainatate. E problema ta ca sustii SRL-ul lui Mititelu fondat in 2002, si fara legatura cu Craiova Maxima, SRL care nici macar nu se numeste Univeresitatea. E o societate libera - fiecare tine cu cine vrea. Daca vrei unanimitate muta-te in Coreea de Nord. Hai sa lasam justitia sa se pronunte sa vedem cine e clona, nu ? Ca pina acum n-am auzit ca vreo autoritate sa fi decis ca SRL-ul lui Ajica are palmaresul. Pina la urma, unul dintre simbolurile Craiovei anilor 80, imnul, e legal la CS, corect ?
15 Noiembrie 2013, 01:44   •   Comenteaza
echilibrat  (779 comentarii)
Postat de getott pe 14 Noiembrie 2013, 18:23
La ora 14 cand s-au pus in vanzare mai erau decat 4600. E controlat cine intra si cine nu pe stadion... te pun sa cumperi de pe site-ul lor pentru ca acolo lasi datele din buletin cand faci comanda.
In tarile occidentale, biletele se dau aproape numai online. Paranoia voastra - doar sinteti din aceeasi gena cu Mititelu - va face sa credeti altceva. In ceea ce priveste numarul de bilete : hai sa facem putina matematica; CS a anuntat ca va da bilete cu prioritate celor care au comandat in trecut pe online - asta inseamna vreo 10.000 de oameni (meciul cu Bistrita). In plus - exista si abonatii clubului. La asta adaugati locurile libere pentru galeria FC si biletele la vinzare pentru tribuna a 2-a. Cam se fac 20.000 de oameni, nu ? Si atunci unde e problema ? Ca doar nu faceti voi regulile strategiei biletelor la un alt club.
15 Noiembrie 2013, 01:36   •   Comenteaza
observator_federal  (106 comentarii)
Postat de getott pe 14 Noiembrie 2013, 18:23
La ora 14 cand s-au pus in vanzare mai erau decat 4600. E controlat cine intra si cine nu pe stadion... te pun sa cumperi de pe site-ul lor pentru ca acolo lasi datele din buletin cand faci comanda.
Dar macar locurile in tribune sunt clar numerotate? Iar locurile vor fi respectate (avand si acelasi pret)? Nu este chiar ca pe Arena Nationala...
Cred mai degraba ca este o cale de a limita numarul de bilete vandute si, deci, prezenta in stadion.
14 Noiembrie 2013, 21:09   •   Comenteaza
observator_federal  (106 comentarii)
Daca in ziua meciului se vor produce incidente - ca doar nu o sa fie 10,000 de jandarmi in stadion si in afara lui, inainte si dupa meci - cine o sa plateasca oalele sparte? Daca, sa presupunem ca prin absurd, Clona inscrie iar niste retardati se bucura in tribune scandand "Stiinta", ce se poate intampla?
Ambitia unora si interventia politica iresponsabila (indreptata, in mod condamnabil, impotriva opiniei publice!) au condus la o situatie absolut anormala, pentru care cei vinovati vor plati!
14 Noiembrie 2013, 21:04   •   Comenteaza
thebluestlion  (1931 comentarii)
FC U - Traditie , orgolii, suporteri, nema fotbal.
CS U - Traditie "imprumutata", orgolii si ambitii, NEMA suporteri, dar au echipa.
Si cum fotbalul se joaca pe teren...m-au sunat toti tovarasii de la Cr sa-mi spuna ca "O sa calcam pe cap CS-ul, o sa fim 20.000 cu FC" ... bun, si cine joaca? Am vazut 2 meciuri ale FC si am ramas dezamagit, de fapt...de la meciul ala cu Sportul cand plageam prin tribuna ca am retrogradata, tot ramat dezamagit.
Si mai sunt unii care il pupa larg si orb in f*nd pe brutar...
14 Noiembrie 2013, 18:44   •   Comenteaza
getott  (211 comentarii)
Postat de mircea33 pe 14 Noiembrie 2013, 17:06
Dar nu putem lua bilete decat la a-2-a.....ce se intampla?Si mai sunt doar 3800 ?INCREDIBIL!NU SE POATE ASA CEVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
La ora 14 cand s-au pus in vanzare mai erau decat 4600. E controlat cine intra si cine nu pe stadion... te pun sa cumperi de pe site-ul lor pentru ca acolo lasi datele din buletin cand faci comanda.
14 Noiembrie 2013, 18:23   •   Comenteaza
bezercudinu  (255 comentarii)
GAURA in bugetul primarii auzi bilete gratuite galerii lui FCU pai iau TEAPA vor da 30000 de bilete si vor primi 30 pe baza reprocitatii))))))))))))))))))))))))
14 Noiembrie 2013, 18:00   •   Comenteaza
darkdark  (4085 comentarii)
Handicapatu n-a calcat in viata lui pe stadion. Cum il intreb ce numar are poarta pe care intra masinile in stadion cum dispare de pe site :)))
14 Noiembrie 2013, 17:20   •   Comenteaza
lion12  (363 comentarii)
Postat de mircea33 pe 14 Noiembrie 2013, 17:10
Si nu putem achizitiona decat la a-2-a......CE E ASTA ?
FRICA.
14 Noiembrie 2013, 17:13   •   Comenteaza
savoss  (565 comentarii)
E clar. Pizduto, te temi de noi. Eu vreau sa-mi cumpar bilet si nu pot sa-mi cumpar decat la tribuna a doua. As vrea sa-mi cumpar la oficiala, sa-ti vad muianul ala libidinos. Au, cata carne o sa manaci tu la meciul ala!
14 Noiembrie 2013, 17:12   •   Comenteaza
mircea33  (885 comentarii)
Postat de lion12 pe 14 Noiembrie 2013, 16:51
Nu stiu ce fac cu restul, cert este ca acum mai sunt doar 3 800 de biletele disponibile.
Insa nu m-as mira sa vad inaintea meciului autocare pline de suporteri din satele Doljului. Sper doar sa-i echipeze corespunzator, sa nu le lase doar rosu si galben.
Si nu putem achizitiona decat la a-2-a......CE E ASTA ?
14 Noiembrie 2013, 17:10   •   Comenteaza
mircea33  (885 comentarii)
Dar nu putem lua bilete decat la a-2-a.....ce se intampla?Si mai sunt doar 3800 ?INCREDIBIL!NU SE POATE ASA CEVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14 Noiembrie 2013, 17:06   •   Comenteaza
grande.balaci  (2252 comentarii)
sunt curios cand un stadion intreg va striga impotiva echipei csu ce va spune doamna primar a carei echipa ar fi fost facuta pentru cetatenii acestei urbe!
14 Noiembrie 2013, 17:05   •   Comenteaza
onu84  (35 comentarii)
Pai ma baieti lucrurile stau cam asa baieti din "galeie"de la cs-wc psd-frf lucreaza toti la curatenia stradala si spatii verzi ia angajat larguta pe toti ca necalificati. s-au VANDUT pe o vesta fosforescenta
14 Noiembrie 2013, 17:03   •   Comenteaza
«
1
»