FOTBAL  »  LIGA 2  »  INDIA

Rapid, prima victorie în cantonamentul din India » Giuleștenii s-au distrat cu o echipă din Liga a 4-a

Articol de GSP - Publicat miercuri, 17 februarie 2016 17:19

Rapid are parte și de meciuri lejere în cantonamentul din India. Giuleștenii au jucat cu o echipă din Liga a 4-a din India, Real Malabar.

N-au avut nici o emoție și s-au impus clar, scor 12-0. În acest meci Dan Alexa a folosit și mai mulți juniori.

DigiSport anunță că acest meci a avut două reprize de 40 de minute, iar pentru Rapid au marcat Fota, Tudoran, Țâră (4), Vlad Morar (2), Potecea, Popa și Martin (2).

Echipa de start: Botaş - Pleşa, Kusnir, Petre, Fota - Timiş, Raiciu (c), Răsdan - Potecea, Ţîră, Tudoran