Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Nationala

Daum contrează dur un oficial din Liga 1: "E incredibil ce a spus! Incredibil!"

« Înapoi la articol

Comentarii (14) Adaugă comentariu

ballack505  •  13 Septembrie 2017, 22:36

Postat de Daniel Irimescu pe 13 Septembrie 2017, 21:35

Il cred pe Daum nu presa balcanista dar nu asta e important ci faptul ca Daum e un DEMAGOG el fiind cel mai slab selectioner/ antrenor pe care l-a avut Nationala Romaniei vreodata de cind ma uit eu la fotbal si inteleg fenomenul !

Daniel, dar nu uita ca Daum a dispus si de cel mai slab lot ever. Deci nu vom sti niciodata cum ar fi evoluat Daum cu un lot ca cel din '94. Poate bateam Suedia si ajungeam in semifinale...

Daniel Irimescu  •  13 Septembrie 2017, 21:35

Il cred pe Daum nu presa balcanista dar nu asta e important ci faptul ca Daum e un DEMAGOG el fiind cel mai slab selectioner/ antrenor pe care l-a avut Nationala Romaniei vreodata de cind ma uit eu la fotbal si inteleg fenomenul !

poli_4_ever  •  13 Septembrie 2017, 20:35

Postat de steaua1986forever pe 13 Septembrie 2017, 20:24

Stati ca intra Pintilie aka Nebroasca si ne spune ca Muresan e baiat bun si cinstit. Desi pana acum sustinea ca Daum e Dumnezeu, oare acum ce o sa mai zica? Cine minte? Hai domnule Pintilie, intra sa ne luminezi........asteptam comentariile inteligente si nepartinitoare cu care ne-ai obisnuit...

Pai, si tu spui ca ciobanul e bun

Dan Mihai  •  13 Septembrie 2017, 20:31

voi gsp cred ca o sa aveti o problema..l-ati atacat permanent pe daum,justificat si nejustificat..ati promovat oamenii anti-daum..prunea,ganea,dinu (mari antrenori ,in opinia gsp)..dar daca urmatorul antrenor,care va fi roman,va avea rezultate la fel de proaste?sunt sigur ca in lasitatea care va caracterizeaza,o sa gasiti scuze

yeab  •  13 Septembrie 2017, 20:18

raus !

steaua1986forever  •  13 Septembrie 2017, 20:24

Stati ca intra Pintilie aka Nebroasca si ne spune ca Muresan e baiat bun si cinstit. Desi pana acum sustinea ca Daum e Dumnezeu, oare acum ce o sa mai zica? Cine minte? Hai domnule Pintilie, intra sa ne luminezi........asteptam comentariile inteligente si nepartinitoare cu care ne-ai obisnuit...

superdaniel72  •  13 Septembrie 2017, 20:23

asta, nesimtutu, asta de muresan sa nu mai minta, ca i pute gura, deci e dus...! MINCINOSULE!

John Milne  •  13 Septembrie 2017, 20:17

Dl Daum , nu titi sunt Borcea si Mutu .

malmo  •  13 Septembrie 2017, 20:09

Retineti va rog "istoria" se repeta... si Nu va fi bine! Aceasta drama a nationalei Romaniei nu i-a sfarsit. Adevaratii vinovati raman pe post. Conducerea FRF prin aceasta "solutie de avarie" numita Contra, nu incerca decat sa "adoarma" spiritele, sa insele opinia publica inclusiv mass media din Romania. La decăderea si degradarea morală din fotbalul actual romanesc ajuns in cea mai penibilă perioadă din istoria naţionalei, trebuiesc facute schimbari cu mult mai profunde. Si asta incepand cu conducerea FRF (schimbare de mentalitate, proiecte noi bine definite, reorganizare etc) schimbarile din staful tehnic, jucatori, stil de joc, venind ca o consecinta fireasca, ca parte dintr-un program laborios si constructiv. Nimic din toate astea nu se regaseste prin aceasta simpla "spalare de maini" a FRF. Aceeaşi Mărie, cu altă pălărie! Insusi Hagi face clar si cunocut acest lucru: Regele avertizeaza ca fotbalul romanesc se zbate tot mai mult in mediocritate, indiferent de nivel, si spune ca primul pas ar fi ca oamenii implicati sa creada in proiecte si nu in certuri. "Usor, usor o sa disparem de pe scena si o sa ne fie foarte greu sa mai intram pe ea. O sa ramana doar sa ne certam intre noi. Eu m-am saturat deja!" Nu sunt fan al lui Hagi dar Nu pot sa nu-i dau dreptate. Nu peste multa vreme, problemele vor iesi la iveala cu si mai multa acuitate. Poate abia atunci presa se va "trezi" si va percepe realita

John Milne  •  13 Septembrie 2017, 20:15

Postat de risc_mix pe 13 Septembrie 2017, 20:01

De exemplu,gigi becali!

Sau prafuitorul mutu .

«

1

2 »
«

»