Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Nationala

EXCLUSIV El e selecționerul adus de Ionuț Lupescu! A luat titlul cu FCSB + cum arată TOATĂ organigrama: de la Prunea la Porumboiu și Cornel Dinu

« Înapoi la articol

Comentarii (56) Adaugă comentariu

ray51  •  18 Aprilie 2018, 11:24

Atentie la selectia viitorilor colaboratori. PRUNEA este ahtiat dupa bancnote(spirit mercantil). Craciunescu si Porumboiu au contradictii pe principii. N-ar fi rau ca angajarea sa se faca prin concurs !

spinoza  •  17 Aprilie 2018, 14:42

Abia astept sa plece Razvin de acolo! Il cam strange fotoliul ala de la FRF. In afara de "limba ascutita", n-are nicio treaba cu fotbalul!

tavucu2012  •  17 Aprilie 2018, 12:31

Postat de maradona5 pe 17 Aprilie 2018, 04:15

Super piesa aia. A fost genial Compactul !

Fara politic nu poate castiga Astea sant regulile in Romania din păcate

tavucu2012  •  17 Aprilie 2018, 12:29

Voi nu înțelegeți ca din pacate cei ce voteaza sant majoritatea membrii unor partide sau simparizanti Daca nu se schimba criteriul dupa care un Presedinte va fi ales asa va fi intodeauna Putea sa candideze si Florentino Perez de exemplu ca tot politicul decide si Lupescu stie asta De ce credeti ca Popescu a acceptat acel post la Minister????

 •  17 Aprilie 2018, 12:29

Buna ziua , Nu am nimic cu Lupescu , chiar mi-a placut ca si jucator si pentru mine nu are importanta cine castiga , daca va fi Lupescu cu atat mai bine ... da sa afirmi ca vei schimba antrenorul nationalei indiferent cine este si cum se numeste el , acum cand in sfarsit avem o nationala si actualul antrenor a dovedit ca suntem pregatiti sa atacam calificarea, consider ca este cea mai mare magarie posibila pe care o poate face,, orice" conducere a Federatiei , un atac nu numai la fotbalul romanesc ci si la morala si bun simt , asta denota ca toti vor doar ciolanul nu-i intereseaza nimic altceva ...sa va fie rusine !

Costel Tudor  •  17 Aprilie 2018, 12:09

Va-ti lămurit ? Cu prunea , chivu , raducioiu , craciunescu , ganea , clanul mafiot becali preia conducerea federației si ne întoarcem in anii cooperativei !!! Vai de fotbalul romanesc !!!

mvradulescu  •  17 Aprilie 2018, 11:26

Ăsta e articol de propagandă pentru alegerile de urmează ? Eu știam că există metode mult mai eficiente, cum ar fi de exemplu, arestarea adversarilor, ca la ultimele alegeri de exemplu ... Ori ... a dispărut ... executantul și nu i-a găsit încă înlocuitorul ?

nea_vanea.60  •  17 Aprilie 2018, 11:01

Galma este catastrofa catastrofelor in antrenorat! Doarme pe el, ii merge mintea mai greu ca melcul, fara sange in instalatie, lipsit de autoritate in fata oricarui grup, cea mai mare tzeapa ca si antrenor "transferat" in strainataturi. Cand a luat el trofeele, FCSB le lua si cu Tamango antrenor! Ati vrut Lupescu? Veti avea varza a la Lupescu! Oricum, la FRF nu conteaza decat circuitul banilor care vin de la UEFA si FIFA, cum si unde sunt sifonati... Si Lupescu are o vasta experienta pentru ca vine de la sursa, de la sursa banilor! Niste mafioti!

adriann_  •  17 Aprilie 2018, 10:49

Aceasta lista e o facatura ordinara menita sa-l saboteze pe Lupescu dupa ce sustinerea lui Dragnea a devenit evidenta. *** nu vor sa dea FRF din gheare...

paiazze  •  17 Aprilie 2018, 10:30

De nepotisme si "scheme" nu o sa se vindece neamul asta cate zile o avea... In loc sa iei oameni competenti, tu aduci oameni din propria gasca. Si n-as crede in implicarea politicului daca nu s-ar invarti banii care se invartesc in fotbal. Gargara lui Dragnea oricum nu o mai cred decat minionii lui. Tare mi-e ca fotbalul o sa sara din lac in put.

«

1

2 3 4 5

...

6 »
«

»