Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Nationala

FOTO Christoph Daum, supărat când a auzit că nu mai e dorit la națională: "Am fost dezamăgit. L-am sunat pe Burleanu, dar n-am dat de el"

« Înapoi la articol

Comentarii (16) Adaugă comentariu

brancusi  •  14 Septembrie 2017, 13:20

Postat de haideusicfr pe 14 Septembrie 2017, 11:25

Domnule Daum du-te cat vezi cu ochii. Nu te mai uita inapoi.Nu te-au vrut de cand ai venit. Sunt o intraga sleahta de smecheri demagogi ,obisnuiti sa urasca strainii. Mai ales pe cei educati.Ca ei nu pot .Doar ciolanul ii intereseaza. P.S Un general neamt zicea in Al Doilea Razboi Mondial : " cu romanii nu se poate face nimic ".

Cand iesi din tura?

haideusicfr  •  14 Septembrie 2017, 11:25

Domnule Daum du-te cat vezi cu ochii. Nu te mai uita inapoi.Nu te-au vrut de cand ai venit. Sunt o intraga sleahta de smecheri demagogi ,obisnuiti sa urasca strainii. Mai ales pe cei educati.Ca ei nu pot .Doar ciolanul ii intereseaza. P.S Un general neamt zicea in Al Doilea Razboi Mondial : " cu romanii nu se poate face nimic ".

haideusicfr  •  14 Septembrie 2017, 11:22

Postat de steaua1986forever pe 14 Septembrie 2017, 01:13

Noi am vrut un neamț dar am luat un balcanic cu buletin de Germania. Trist.

Deloc trist ,tu esti si balcanic si cu "buletin de Balcani". Ceva firesc.

haideusicfr  •  14 Septembrie 2017, 07:23

Si altii sunt dezamagiti. Noi suntem cei " balcanici" nu Daum. A umblat in lung si-n lat sa vada jucatorii romani ce mai mult erau rezerve.Acuma Burleanu ii intoarce spatele?Oare? Bun ar fi "gurita" care jucator fiind il injura la marginea terenului pe Halagian. Iar ca antrenor n-a dovedit mare lucru.Oricine numai daum nu .Bun ar fi si Piturca este? E de-al " nostru". Si atunci de ce Dinamo cauta antrenor neamt?

steaua1986forever  •  14 Septembrie 2017, 01:13

Noi am vrut un neamț dar am luat un balcanic cu buletin de Germania. Trist.

ballack505  •  13 Septembrie 2017, 21:16

Postat de sange_alb.rosu pe 13 Septembrie 2017, 20:15

Doamne ce tupeu. El e dezamagit? Dar noi? Ca de bine de rau, indiferent de rezultate el a incasat o galagie de bani. Se plange ca e prea ocupat... dar ce si-a imaginat? Ca primeste o jumate de milion pe an ca sa aiba mult timp liber? Cat despre afirmatia ca a dat mai mult de 100%, pe langa faptul ca e un non-sens (nu poti da mai mult decat ai, si 100% inseamna totul), e si un fel de autocaracterizare proasta. Adica dai tot ce ai tu mai bun ca sa reusesti o astfel de contra-performanta? Du-te, Daum, du-te!

Se poate sa dai mai mult de 100% daca dai din timpul tau liber si il dedici muncii. Nu este deloc un non-sens.

sange_alb.rosu  •  13 Septembrie 2017, 20:15

Doamne ce tupeu. El e dezamagit? Dar noi? Ca de bine de rau, indiferent de rezultate el a incasat o galagie de bani. Se plange ca e prea ocupat... dar ce si-a imaginat? Ca primeste o jumate de milion pe an ca sa aiba mult timp liber? Cat despre afirmatia ca a dat mai mult de 100%, pe langa faptul ca e un non-sens (nu poti da mai mult decat ai, si 100% inseamna totul), e si un fel de autocaracterizare proasta. Adica dai tot ce ai tu mai bun ca sa reusesti o astfel de contra-performanta? Du-te, Daum, du-te!

daweroirl  •  13 Septembrie 2017, 19:43

auzi ma ,el este dezamagit ,asta credea ca ne-a calificat !? dar noi cum suntem ,omul asta are ceva la cap ...unde Dumnezeu l-au gasit!?

hitman222  •  13 Septembrie 2017, 19:42

Postat de John Milne pe 13 Septembrie 2017, 19:17

Hahahaha.... l-ai prins pe prostalau.

De ce te-a prins?

risc_mix  •  13 Septembrie 2017, 19:28

Postat de ovidiu_3003 pe 13 Septembrie 2017, 19:09

...un mare antrenor ...te iubim ...Daum ...

Aaaa,deci esti ,,spapanache''? Te iubesti cu cap-de-mort?

«

1

2 »
«

»