NATIONALA    •   NAŢIONALA

România - Trinidad Tobago va fi în direct şi în exclusivitate pe Antena 1

Ovidiu Ioaniţoaia

Steaua, victimă a arbitrului Dumitru, dar și a ei înseși!

Vineri, 31 Mai 2013, 21:31

România va juca marţi seară, de la 20:45, împotriva naţionalei din Trinidad Tobago, iar partida va fi transmisă în direct şi în exclusivitate pe Antena 1. Se poate urmări şi liveVIDEO pe GSP.RO.

Meciul amical de pe 4 iunie se va desfăşura pe Naţional Arena.

Jucătorii selecţionaţi de Victor Piţurcă:

Portari: Bogdan Ionuţ Lobonţ (AS Roma) şi Silviu Lung jr. (AFC Astra)

Fundaşi: Alexandru Măţel (AFC Astra), Srgian Luchin, Dragoş Grigore (ambii FC Dinamo Bucureşti), Marius Valerică Găman (AFC Astra), Nicolai Dorin Goian (Spezia Calcio), Răzvan Raţ-Dincă (West Ham United) şi Alexandru Vlad (CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu)

Mijlocaşi: Gabriel Andrei Torje (Granada CF), Aurelian Chiţu (FC Viitorul Constanţa), Costin Lazăr (PAOK Salonic), Dan Nicolae Nistor (CS Pandurii Lignitul Târgu Jiu), Ovidiu Ştefan Hoban (FC Petrolul Ploieşti), Nicolae Grigore (FC Rapid Bucureşti), Alexandru Iulian Maxim (VfB Stuttgart) şi Adrian Marius Stoian (Chievo)

Atacanţi: Gheorghe Teodor Grozav (FC Petrolul Ploieşti), Bogdan Sorin Stancu (Orduspor Kulubu) şi Ciprian Andrei Marica (FC Schalke)

 

Comentarii (18 ) Adaugă comentariu

dash.berlin  •  28 August 2013, 11:38

un test util cu trinidad obago :))))

cubinschi  •  04 Iunie 2013, 19:04

HAi ROMANIA !!!

cubinschi  •  04 Iunie 2013, 18:59

Condamnatul Piţurcă DEMISIA !!!

jan_ung  •  03 Iunie 2013, 11:47

Stilul lui Piturca;Echipa de "n-am pierdut,cu o echipa puternica"...bla,bla,bla; 1-1 chinuit!!!

coszmin  •  02 Iunie 2013, 17:47

Postat de danut82 pe 01 Iunie 2013, 08:57

SI TRASMISIA E DE CACAO,CAND TE UITI PE ANTENA.... PARCA VEZI BULGARII PE TIMPURI.

correct, o rusine, mai ales daca ai tv full hd si mai mare de 80cm ,e jale mare, se vede ca un streaming de pe net de la rusi. mizeriei de voiculescu nu prea ii place sa investeasca in aparatura performanta. de abia au trecut la deja anticul format 16:9 , de HD nu mai vorbim ,nu cred ca in urmatorii 40 de ani va pupa asa ceva vreuna din antene,transmisie hd. ei sunt cu 4:3 ,430i,575i , si alte petarde de transmisii.

ygns  •  01 Iunie 2013, 17:10

Serios? Doar trei atacanti?

danut82  •  01 Iunie 2013, 08:57

Postat de danijel_subotic pe 31 Mai 2013, 22:30

iar comenteaza anti talentu' de Baleanu?! cand il aud pe ala comentand, dau pe mute si bag o mel in AIMP

SI TRASMISIA E DE CACAO,CAND TE UITI PE ANTENA.... PARCA VEZI BULGARII PE TIMPURI.

danut82  •  01 Iunie 2013, 08:54

Postat de dani223 pe 31 Mai 2013, 23:22

Romania vs Trinidadul din Copaco meci fabulos numai la Antena 1.in alta parte nu mai ai ocazia de a urmari asha ceva...FABULOS

Da?chiar fabulos...cand te gandesti cu ce hal de aparatura transmit astia de la antena 1 meciul,parca joaca MAJARU SI BUMBESCU!!!

plischi  •  01 Iunie 2013, 07:08

o victorie cu trinidad tzi-o bago ar face bine la palmares.

gabonne1982  •  31 Mai 2013, 23:49