Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Campionate

Dezvăluiri terifiante ale unui fost internațional englez: "Am rămas singur cu el în cameră și a început să îmi facă sex oral"

« Înapoi la articol

Comentarii (19) Adaugă comentariu

marius.bxl  •  12 Februarie 2018, 21:22

Pai ce are in comun unchiul homo cu jucatul de carti in turnee? la un ziar de sport ?nenorocitilor care scrieti"articole" "***

haideusicfr  •  12 Februarie 2018, 18:32

Jalnic subiect .Ati cautat mult pana l-ati gasit? Pe cine intereseaza ?

mircea25  •  12 Februarie 2018, 18:14

Asta chiar e un articol jalnic....adica vezi doamne , nu mai puteau astia de 100 000 de lire cand ei atat castigau in cateva zile din salariu, nu mai vorbim si de alte venituri

badeadorian  •  12 Februarie 2018, 16:53

Un articol absolut penibil . Pare o traducere aproximativa din swahili , efectuata pe google ....

 •  12 Februarie 2018, 16:20

Un ziar din ce in ce mai prost.

pma77  •  12 Februarie 2018, 13:52

*** *** in gsp.

red77  •  12 Februarie 2018, 13:46

Adică era disperat ca pierduse 45000 de lire și câștiga într.o săptămână din salariu 50000. Deci în 6 zile avea banii. Și se vaitău aia din lotul Angliei pentru 50000 deși cred ca toți aveau salarii săptămânale cu mult peste. Asta cu siguranță era printre cei mai prost plătiți.

dakesis  •  12 Februarie 2018, 12:51

Postat de dakesis pe 12 Februarie 2018, 12:49

bai ziaristilor, voi sunteti nascuti in anii 2000? Altfel nu imi explic cum voi il confundati pe Dyer cu Ferdinand... Ati baut gaz? 'Dyer, primul din dreapta'.... Nu, zau?

aa, gata, m-am lamurit. Sunteti atat de praf incat ati copiat poza de undeva, insa nu ati fost in stare sa o furati intreaga, si din Dyer au ramas doar picioarele. Si mai praf.

dakesis  •  12 Februarie 2018, 12:49

bai ziaristilor, voi sunteti nascuti in anii 2000? Altfel nu imi explic cum voi il confundati pe Dyer cu Ferdinand... Ati baut gaz? 'Dyer, primul din dreapta'.... Nu, zau?

balauru48  •  12 Februarie 2018, 12:41

Postat de stonewall pe 12 Februarie 2018, 11:36

De-ar scrie si nebraska o autobiografie...

Ce succes ar avea autobiografia ta, Iosif! La cate abuzuri te-a supus Becali. Diferenta dintre tine si Dyer este ca tie ti-a facut placere.

«

1

2 »
«

»