INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  REAL MADRID - BARCELONA 2-3

FOTO Ce nu s-a văzut la TV » Singurul suporter al lui Real Madrid care s-a bucurat la golul trei al Barcelonei

Articol de GSP - Publicat luni, 24 aprilie 2017 16:55

Barcelona a câștigat derby-ul cu Real Madrid de pe "Santiago Bernabeu", scor 3-2, după un gol marcat de catalani în ultimul minut de prelungiri.

O imagine care circulă pe internet îl înfățișează pe unul dintre suporterii lui Real Madrid cum se bucură evident după golul de 3-2 al Barcelonei.

Acesta era îmbrăcat cu un tricou al lui Real Madrid și se afla într-o zonă mixtă, cu fani ai catanilor, dar și ai gazdelor.