Comentarii (6)
xftw
xftw  •  21 Aprilie 2017, 16:41

Hai ca v-ati revenit... A durat ceva pana ati gasit o poza cu el din meciul cu Steaua.

onduku
onduku  •  21 Aprilie 2017, 14:27

Dumnezeu sa-l ierte! Era casatorit, rau si pentru copil dar si pentru nevasta!

xftw
xftw  •  21 Aprilie 2017, 13:53

Nu cred... Chiar n-ati gasit alt titlu? "Un fost adversar al Stelei a murit" era mult mai interesant.

catalynn
catalynn  •  21 Aprilie 2017, 11:48
Postat de Daniel Necula pe 20 Aprilie 2017, 22:55

Dar normal ca nu s-a acordat penalty, parca era si pacat pentru saracele gazde care tocmai facuse 4-2 , scor de calificare :)))

L-au ajuns blestemele .... :-)))) Sau mai degrabă ... sport kills! :-))) Lăsând gluma, s-a dus tânar saracu' si a lasat in urma si un copil care va creste fara tata ... RIP!

10155340367094165
Daniel Necula  •  20 Aprilie 2017, 22:55
Postat de Daniel Necula pe 20 Aprilie 2017, 22:54

Domnul cu atacul de cord a facut si un hent in careu prin 2006 la un meci Boro - Steaua, prin minutul 90 , la un sut al lui Dica... Altfel nu-l mai tineam minte :D

Daniel Necula  •  20 Aprilie 2017, 22:54