INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  SERIE A

VIDEO Care Gareth Bale? Cursă excepţională care-l face invidios pe galez şi unul dintre cele mai tari goluri ale anului!

Articol de GSP - Publicat duminica, 30 noiembrie 2014 00:00 / Actualizat duminica, 30 noiembrie 2014 21:03

Torino suferă mult după plecările lui Immobile şi Cerci, însă cu toate astea a făcut o figură foarte frumoasă cu Juventus, în derby-ul oraşului Torino (2-1).

VEZI VIDEO!

Vidal a deschis scorul în minutul 15 din penalty, însă Bruno Peres a restabilit egalitatea peste doar 7 minute.

Fundaşul dreapta adus de la Santos a făcut o cursă formidabilă de aproape 80 de metri în stilul lui Gareth Bale.

Pînă la urmă, Juve s-a impus în prelungirile partidei după un gol marca Pirlo.