INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  VOLUNTARI - ASTRA 1-2

VIDEO + FOTO Momentul pe care nimeni nu l-a observat după golul de 2-0 al Astrei! Ce i-a făcut Șumudică lui Morais :)

Captura DolceSport

Articol de GSP - Publicat duminica, 04 decembrie 2016 15:48

Astra a marcat de două ori în 52 de minute cu FC Voluntari. Budescu a deschis scorul în minutul 47 și tot el a pasat la reușita de 2-0 a lui Filipe Teixeira.

VEZI VIDEO

Marius Șumudică a fost foarte entuziasmat după a doua reușită a elevilor săi și s-a distrat pe marginea terenului.

I-a dat un șut în fund lui Junior Morais, care n-a părut deloc deranjat de glumă și a continuat să se bucure după reușita de 2-0 a echipei sale.

Playtech: TRAGEDIE! Doliu URIAȘ în politica din România! A MURIT în urmă cu puțin ...

Ianis Hagi și Dennis Man, în centrul atenției la reunire » Ținute extravagante alese de „tricolori”