INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  TURCIA

VIDEO Incidente incredibile în Turcia » Un fan a intrat pe gazon şi l-a lovit cu pumnul pe un jucător! :O

Articol de GSP - Publicat luni, 16 decembrie 2013 00:00 / Actualizat luni, 16 decembrie 2013 11:42

Momente şocante la partida din prima ligă turcă între Kasimpasa şi Beşiktaş, scor 2-1. În minutul 81, un suporter a intrat pe teren şi l-a lovit cu pumnul pe Manuel Fernandes, un fotbalist al oaspeţilor.

Imediat, acesta a fost oprit de mai mulţi jucători ai celor de la Kasimpasa, dar fanul a fost luat la picioare de Hugo Almeida şi Ramon Motta.

Cei doi jucători ai lui Beşiktaş au fost eliminaţi pentru reacţiile lor din acel moment.

VIDEO cu momentul incredibil din finalul partidei!

De pe patul de spital, Cornel Dinu a vorbit cu GSP despre situația critică a lui Dinamo: „Doar asta mai pot să fac”