INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  BĂTAIE

VIDEO Pumni și picioare într-un meci de fotbal feminin » Două fotbaliste au fost despărțite cu greu de colege

Articol de GSP - Publicat luni, 08 februarie 2016 17:35

Un meci de fotbal feminin între Rouen și Bordeaux a fost întrerupt minute bune din cauza a două jucătoare care aveau ceva de împărțit.

VEZI VIDEO

Cele două s-au luat la bătaie în timpul jocului și a durat secunde bune pînă cînd cineva de pe margine a intervenit pentru a le opri.

Partida s-a terminat la egalitate, scor 3-3. În acel moment Rouen conducea cu 3-2, cu mai bine de 20 de minute pînă la finalul jocului.

De pe patul de spital, Cornel Dinu a vorbit cu GSP despre situația critică a lui Dinamo: „Doar asta mai pot să fac”