INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  PREMIER LEAGUE

VIDEO Rezultate incredibile în Premier League » Liverpool a fost umilită pe Anfield, eșec rușinos și pentru Chelsea

Articol de GSP - Publicat sambata, 29 august 2015 19:22

Surprize mari în Premier League, unde Chelsea și Liverpool au fost învinse pe propriul teren.

Echipa lui Jose Mourinho a clacat inexplicabil în fața celor de la Crystal Palace. Sako a deschis scorul pentru oaspeți în minutul 65, în timp ce Falcao a bifat primul său gol pentru londonezi în minutul 79. Ward a adus însă victoria pentru oaspeți în minutul 81.

Click aici pentru rezumatul VIDEO!

Marea surpriză a venit însă de pe Anfield Road, unde Liverpool s-a făcut de rîs în fața lui West Ham, echipă eliminată din Europa de Astra. Lanzini și Noble au făcut 2-0 în primele 30 de minute, iar jocul s-a rupt după pauză, cînd Coutinho a fost eliminat. Deși egalitatea numerică s-a restabilit în minutul 78, tot oaspeții au fost cei care au punctat, prin Sakho, în prelungirile partidei.

Comentarii (10)
aran
aran  •  30 August 2015, 07:21

"Falcao a bifat primul său gol pentru londonezi în minutul 79." Care dintre londonezi, ca ambele echipe sunt din Londra, cine nu stie unde joaca Falcao e in ceata totala, cine stie poate avea un dubiu, daca Falcao a marcat in propria poarta - e tot un gol pentru londonezi. Domnu ziarist, Crystal Palace nu-i din Palanca, ci tot din capitala britanica

1745flo
1745flo  •  29 August 2015, 21:25
Postat de ottonelu pe 29 August 2015, 20:26

CAMPIONATE • PREMIER LEAGUE VIDEO Rezultate incredibile în Premier League » Liverpool a fost umilită pe Anfield, eșec rușinos și pentru Chelsea CAMPIONATE • PREMIER LEAGUE VIDEO Rezultate incredibile în Premier League » Liverpool a fost umilită pe Anfield, eșec rușinos și pentru Chelsea CAMPIONATE • PREMIER LEAGUE VIDEO Rezultate incredibile în Premier League » Liverpool a fost umilită pe Anfield, eșec rușinos și pentru Chelsea CAMPIONATE • PREMIER LEAGUE VIDEO Rezultate incredibile în Premier League » Liverpool a fost umilită pe Anfield, eșec rușinos și pentru Chelsea CAMPIONATE • PREMIER LEAGUE VIDEO Rezultate incredibile în Premier League » Liverpool a fost umilită pe Anfield, eșec rușinos și pentru Chelsea