INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  INCIDENTE

VIDEO Șocant! Suporterii au luat-o razna după ce portarul advers a egalat în minutul 90 » Au intrat pe teren și au lovit jucătorii!

Articol de GSP - Publicat sambata, 21 octombrie 2017 22:14

Scene scandaloase au avut loc în campionatul din Kosovo, unde jucătorii au fost bătuți pe teren de suporterii nervoși.

S-a întâmplat la meciul dintre Flamurtari și Vellaznini, după ce portarul oaspeților a marcat în minutul 90 și egalat, 1-1. Suporterii gazdelor s-au înfuriat și au intrat pe teren.

Acolo i-au luat pur și simplu la bătaie pe jucătorii celor de la Vellaznini, folosind bețele de la steaguri. Poliția a efectuat câteva arestări, iar oaspeții au refuzat să continue meciul.