INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  LIVERPOOL

VIDEO Super Mario a sărit la bătaie » Balotelli, înfuriat la eşecul lui Liverpool, 1-3 cu West Ham

Mario Balotelli, foto: reuters

Articol de GSP - Publicat sambata, 20 septembrie 2014 00:00 / Actualizat sambata, 20 septembrie 2014 21:55

Mario Balotelli, atacantul lui Liverpool, a digerat cu greu eşecul echipei sale cu West Ham, scor 1-3.
În minutul 16 al partidei, vîrful italian a vrut să întîrzie degajarea lui Adrian şi a fost doborît la pămînt. Portarul advers a început să urle la Balotelli, moment în care Super Mario s-a ridicat brusc de pe jos şi s-a apropiat periculos de rivalul său. Adrian vocifera în continuare, însă, spre norocul său, Balo a fost calmat de colegi.