INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  CUPA FRANȚEI

VIDEO Zlatan nu se mai oprește! A uimit din nou cu o execuție neobișnuită

Articol de GSP - Publicat joi, 11 februarie 2016 10:39

PSG s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei Franței. A zdrobit-o pe Olympique Lyon în "optimi", scor 3-0.

VEZI VIDEO

Dintre marcatorii lui PSG nu putea lipsi Zlatan Ibrahimovici, care a punctat de două ori. Reușita din minutul 63 a fost memorabilă. Suedezul a punctat cu pieptul.

Celălalt gol al lui Ibra, din minutul 67, a venit dintr-o poziție de ofsaid. Tot ofsaid a fost și la reușita lui Rabiot de pe final de meci.