Au fost două meciuri, nu o fază, nord-irlandezi se cacă pe ei degeaba !

***

makero
makero  •  15 Noiembrie 2017, 02:26
Postat de Daniel Grinczveig pe 14 Noiembrie 2017, 23:04

pai si noi ce sa facem? sa-i dam si noi in judecata pe urs meier sau lubos michel sau pe asta care a arbitrat la under 21 azi?

Mai era si Kim Milton Nielses,danezul.....,cei trei crai care au fluierat impotriva noastra de la centru.....

10209797954731586
Andrei Demsa  •  14 Noiembrie 2017, 23:25

Federatia romana pe cine a mai dat in judecata cand Urs Mayer sau cum il chema a dat un penalty gratuit si a lasat meciul pana sa se prelungeasca pna romania a luat golul de 2-2 unde romania ar fi trecut pe primul loc in grupa ... plus la aceleasi calificari Norvegia a primit un penalti gratuit cand s-a terminat 1-1 ... fara acele erori Romania ar fi terminat pe locul 1 lejer grupa de calificare ... si era o perioada cand nu juca rau , dar s.a pierdut toata increderea.

lovesexanddrugs  •  14 Noiembrie 2017, 22:18

Vinovatul principal e Irlanda care nu a fost capabila sa marcheze macar 1 gol in 180minute. ( fara a adauga prelungirile). Da, Hagetan a gresit dar nu e primul si nici ultimul care a influentat rezultatul final. Si nu a influentat nici decum calificarea tinand cont ca mai era de jucat returul. Dar asa e.. dar vina pe altii de neputinta ta. Pe noi nu ne-a mai plans nimeni de cate ori am fost furati.