Comentarii (6)
andyandrei2015
andyandrei2015  •  31 Martie 2016, 11:43

generatia noua de suporteri ai rapidului,nu mai mult de 10 mii,sunt frustrati pe cosmarul lor ;Steaua ! De aici si vrajelile pt prostime ,cum ca au fost mai buni 3 reprize,nu e adevarat ! am fost la meciul retur,turul l am vazut acasa,si pot sa spun au fost echilibrate,cu ratari mari de ambele parti,pai asa si noi putem sa zicem,ce se intampla daca faceam 2-0 pe giulesti,ratari au fost,sau la retur ocazie uriasa dica in prima repriza ,si altele ! asta e fotbalul,in meciurile importante mereu steaua a batut rapidul ! sa nu uitam acel 1-1 pe giulesti cu gol marcat ciocoiu ,pasa laca,in min 90 !ce vremuri ! !!!!!!!!! !s

andyandrei2015  •  31 Martie 2016, 11:42

dankressman.1.1.1..
dankressman.1.1.1..  •  30 Martie 2016, 23:38

Cea mai mare performanta a Rapidului? ......Cand a fost eliminata de Steaua!!!!!:):)

andyandrei2015  •  30 Martie 2016, 23:29

daca si cu parca,asa si nicolita si dica la cate ocazii au avut,trebuia sa fie scor mai mare,rasilor,frustratilor pe viata,o sa muriti cu asta in suflet !