Comentarii (8)
caminero
caminero  •  23 Februarie 2018, 15:17
Postat de 7mai1986 pe 23 Februarie 2018, 12:10

Vrei sa spui ,asta e adevarata valoare a fotbalului romanesc.Campioana romaniei si luat si ea 5 goluri de la gent.Asta ne este nivelul.Daca la niel de nationala suntem sub albani ,ce sa mai vorbim de echipele de club.

Fugi bă cu cercul, care campioană a României a luat 5 de la Gent? Confunzi edițiile de Europa League ...

mosvasile
mosvasile  •  23 Februarie 2018, 15:14

Dica e doar ca asa cere regulamentul,un antrenor,dar echipa,asezarea in teren,tactica si "strategia" le dicteaza "managerul general",ca de aia sta si pe banca langa Dica,el fiind "reprezentantul" patronului!Dupa succesul de la Bucuresti,nu aveai loc de el pe toate canalele de sport,dar acuma,unde-i?

hannah.robinson
hannah.robinson  •  23 Februarie 2018, 13:20
Postat de John Milne pe 23 Februarie 2018, 13:00

Rinamo se baneaza de pomana care o primeste de la Edy Sambata. Cars E e valoare ei militiene din ghiveci? App , Rinamo nu a participat niciodata in grupe Europene. Asa ca taci prostule .

"3 nov 2006 Dinamo Bucuresti a invins cu 2 - 1 echipa turca Besiktas Istambul, in meciul disputat pe Stefan cel Mare, din grupa B a Cupei UEFA. Golurile au fost marcate de Deivosn (minutul 58) pentru Besiktas, Cristea (minutul 21) si Niculescu (minutul 85, din penalty), pentru Dinamo. Un jucator de la Besiktas, Gokhan Zan (minutul 85), si doi de la Dinamo, Moti (minutul 86) si Margaritescu (minutul 90 + 5), au primit cartonase rosii."