847153178690789
Ticu Troya  •  17 Februarie 2017, 09:12
Postat de corectu pe 17 Februarie 2017, 07:54

De ce Budescu,care avea prim-planul, nu s-a dus spre poarta ci s-a oprit brusc?

Si daca s-a oprit , trebuia sa se urce ala pe el ? Belgienii au fost avantajati tot meciul , daca l-ai vazut !

corectu
corectu  •  17 Februarie 2017, 08:44

Dar cand a primit gratuit un penalty la Viena,a cerut respect? S-a vazut ca Genk e o echipa modesta care are 3-4 individualitati si care te-a dominat o prima repriza.Golurile Astrei au fost marcate pe final de repriza sau meci.

corectu
corectu  •  17 Februarie 2017, 07:54

131139337366621
Mircea Hortensiu Tomuș  •  17 Februarie 2017, 02:01

Penalti 1005. Șumudică are dreptate. Dar întrebarea care se pune,acum, după joc e: de ce nu a acordat arbitrul norvegian un 11 metri limpede ca lumina zilei?? R[spun sul e evident-a avantajat din start echipa belgiană,care astfel a prins aripi, a fost tot mai sigură că are în spate arbitrajul. În câteva situații cheie a și dovedit că e avantajată de arbitraj.Scorul a fost deschis de oaspeți dintr=o flagrantă poziție de ofsaid, în care tușierul a procedat ca cetralul-s-a făcut că nu o vede.

rastaman85
rastaman85  •  17 Februarie 2017, 00:53

"... mi-a zis și el că crede că a greșit și că putea să fie penalty." *** *** *** de agramat, anonimule!!!

samertx
samertx  •  17 Februarie 2017, 00:12
Postat de bigdeal pe 17 Februarie 2017, 00:04

Da' ai tai cand joaca?

Parcă vă împărțiți bețișoare la Marocco! :))

bigdeal
bigdeal  •  17 Februarie 2017, 00:04
Postat de martinpen pe 16 Februarie 2017, 22:43

Iti place sa te uiti la meciuri in cupele europene, nu ? Poate joaca si ai tai, care or fi ei...