EUROPA LEAGUE    •   

EKRANAS - STEAUA 0-2

VIDEO Teren sintetic, victorie naturală » Steaua a cîştigat scurt la Vilnius şi a făcut un pas mare spre calificare

 
de Bogdan Vladu   •   24 August 2012
 
elsopotyi  (836 comentarii)
STEAU A BATUT CANPIOANA LUMI PE CEI DIN VILNIUS.ODE FAR DE SFASIT.PENTRU NIMIC.
24 August 2012, 12:37   •   Comenteaza
gicarijakone  (942 comentarii)
Postat de amusement pe 24 August 2012, 09:03
Era destul de clar pentru mine ca Steaua BATE , ma bucur ca am castigat la pariuri pe meciul asta si pe inca 5 din EL . Nu m-am uitat la meci ,dar pana la urma victoria era una fara dubii pentru manelistii lui Reghe
Ti-e ciudesno ca Dinamo si/sau Rapid au luat-o in mana?
24 August 2012, 11:17   •   Comenteaza
gicarijakone  (942 comentarii)
PRO TV HD zabest.
24 August 2012, 11:16   •   Comenteaza
syntrax  (379 comentarii)
In sfarsit transmite PRO TV.Antena1 are o transmisie parca e fimat cu telefonul
24 August 2012, 10:45   •   Comenteaza
amusement  (7302 comentarii)
Era destul de clar pentru mine ca Steaua BATE , ma bucur ca am castigat la pariuri pe meciul asta si pe inca 5 din EL . Nu m-am uitat la meci ,dar pana la urma victoria era una fara dubii pentru manelistii lui Reghe
24 August 2012, 09:03   •   Comenteaza
imperator  (45255 comentarii)
Postat de zona__magheru pe 24 August 2012, 08:34
Tineti minte ce va spun eu acuma . Sunt si voi ramine dinamovist dar dinamo nu isi va mai revenii multi ani de acum incolo . Va termina pe 4,5 si poate o cupă din an in paște . Interntional e moartă complet .
Eu cred că vinovatul principal la voi e Badea !
24 August 2012, 08:40   •   Comenteaza
zona__magheru  (2623 comentarii)
Postat de djamorphis pe 24 August 2012, 08:29
Beleaua este alta, s-a modificat modlitatea de punctare, iar in calificari nu se dau puncte la egal sau la victorie, ci numai pentru faza in care te afli. Practic Dinamo a primit 1,5 puncte pentru simplul fapt ca a castigat Cupa Romaniei. CFR si Steaua macar au sansa de a puncta pentru ele in faza grupelor.

Nasol pentru Rapid, nasol pentru Dinamo, insa cel mai nasol este pentru Romania.
Tineti minte ce va spun eu acuma . Sunt si voi ramine dinamovist dar dinamo nu isi va mai revenii multi ani de acum incolo . Va termina pe 4,5 si poate o cupă din an in paște . Interntional e moartă complet .
24 August 2012, 08:34   •   Comenteaza
imperator  (45255 comentarii)
Postat de djamorphis pe 24 August 2012, 08:29
Beleaua este alta, s-a modificat modlitatea de punctare, iar in calificari nu se dau puncte la egal sau la victorie, ci numai pentru faza in care te afli. Practic Dinamo a primit 1,5 puncte pentru simplul fapt ca a castigat Cupa Romaniei. CFR si Steaua macar au sansa de a puncta pentru ele in faza grupelor.

Nasol pentru Rapid, nasol pentru Dinamo, insa cel mai nasol este pentru Romania.
Dintre toate echipele doar la CFR se investeşte, ungurul e băiat deştept, investeşte 5 milioane şi scoate 20, românul ? Îşi peticeşte pantalonii mai departe !:))
24 August 2012, 08:32   •   Comenteaza
djamorphis  (12555 comentarii)
Postat de zona__magheru pe 24 August 2012, 08:25
Sper macar sa se ridice alta din Provincie in locul lui Dinamo ca Rapidul nu o vad cum cu calicul ăla . Pina aduce Badea juniorii ăia a lui din toata țara trece cincinalul . Dinamo o sa inceapa sa fie descurajata si de federatie si de ligă treptat . Macar egal daca faceam chiar si daca pierdeam calificarea .
Beleaua este alta, s-a modificat modlitatea de punctare, iar in calificari nu se dau puncte la egal sau la victorie, ci numai pentru faza in care te afli. Practic Dinamo a primit 1,5 puncte pentru simplul fapt ca a castigat Cupa Romaniei. CFR si Steaua macar au sansa de a puncta pentru ele in faza grupelor.
Nasol pentru Rapid, nasol pentru Dinamo, insa cel mai nasol este pentru Romania.
24 August 2012, 08:29   •   Comenteaza
imperator  (45255 comentarii)
Postat de djamorphis pe 24 August 2012, 06:33
Iar Rocha ala este absolut incredibil cum poate sa rateze din pozitii atat de usoare. Am schimbat dupa terminarea partidei la meciul lui Dinamo. Sincer sa fiu nu m-am asteptat sa vad un Dinamo atat de slab, mai ales ca avea galeria si terenul de partea sa. Nu tu agresivitate, nu tu luciditate, nu tu organizare, nu tu nimic. Un simplu bambilici si cam atat. Dupa ce a fost eliminat Finninho ala era de asteptat ca “Metalistii” sa se retraga si sa opreasca motoarele insa si incepand cu acel moment au aratat ca o echipa adevarata care stie si sa se apere organizat si cu cap, nu doar sa contruiasca si sa atace. Spun ce am vazut, de prima repriza nu vreau sa comentez pentru ca nu am vazut-o.
Aceiaşi împresie am avut-o şi eu, poate că nu au vrut să se califice, trag la campionat !
24 August 2012, 08:26   •   Comenteaza
zona__magheru  (2623 comentarii)
Sper macar sa se ridice alta din Provincie in locul lui Dinamo ca Rapidul nu o vad cum cu calicul ăla . Pina aduce Badea juniorii ăia a lui din toata țara trece cincinalul . Dinamo o sa inceapa sa fie descurajata si de federatie si de ligă treptat . Macar egal daca faceam chiar si daca pierdeam calificarea .
24 August 2012, 08:25   •   Comenteaza
imperator  (45255 comentarii)
Postat de zona__magheru pe 24 August 2012, 07:41
Sunt la muncă . Si apropos daca va calificati din grupe nu va spn decit Chapeau Bas ! Va ai trebuie un atacant de clasa si un mijlocas central gen maxim si cred ca aveti sanse si la campionat si la europa league .
:))))))))))))))) Ce faci, pescuieşti în lighean ?:))
24 August 2012, 08:23   •   Comenteaza
zona__magheru  (2623 comentarii)
Eu am vizionat numai primele 10 minute la Dinamo si mi-a fost deajuns . Se adeverise deja ce am crezut asa că am schimbat canalul la voi . Rocha ăla e o mare pacaleala . Nu ati avut niciodata noroc de centru atacant de cind va stiu eu din anii 70 . Nici macar Piturca ăla nu a fost un mare atacant . Singurul de la voi care a fost mare a fost Marcel Raducanu .
24 August 2012, 08:21   •   Comenteaza
imperator  (45255 comentarii)
Postat de the_rite pe 24 August 2012, 08:16
Nimic interesant!
Doar bafta antologica la sorti a lui FC Oita!
Si, bineinteles, valizele lui Gigi Belciug!
steaua este ca o courva a fotbalului!
Mereu pe centura europaeana...
Vezi că aţi luat BĂTAIE..... Again, pînă când ???
24 August 2012, 08:21   •   Comenteaza
zona__magheru  (2623 comentarii)
Postat de djamorphis pe 24 August 2012, 08:00
Ma uit la clasamentul pe tari si nu-mi vine sa cred ca au ajuns tari precum Cipru, un liliput din punct de vedere geografic, Croatia, idem sau Belarus!!

Trist, insa anumite persoane de pe aici se umfla in pene cu ce echipa au si cat de bun este managementul la clubul lor, insa in realitate suntem in spatele BELARUSULUI!!!!

ALLLLLLOOOOOOO, TREZIREA!!!
Aici ai dreptate mai ales că țările alea nu sunt nici bogate nici nu investesc masiv in jucatori de calitte . In rest Dinamo nu a ajutat cu nimic asta e adevarul si mereu sau gasit scuze ba ca x a tradat ba ca y a vindut meciul . In cazul asta am spus inainte de meci ca Dinamo ar trebui sa odihneasca niste titulari ca sa nu mai spun ca si moralul e la pamint acum . Stiam ca sterg aia pe jos cu noi cu mult inainte.
24 August 2012, 08:17   •   Comenteaza
the_rite  (2343 comentarii)
Nimic interesant!
Doar bafta antologica la sorti a lui FC Oita!
Si, bineinteles, valizele lui Gigi Belciug!
steaua este ca o courva a fotbalului!
Mereu pe centura europaeana...
24 August 2012, 08:16   •   Comenteaza
alex.j  (161 comentarii)
Astept un 5-0 la Bucuresti , cam asta e diferenta de valoare ! Bafta la tragerile din grupe !
24 August 2012, 08:02   •   Comenteaza
djamorphis  (12555 comentarii)
Postat de zona__magheru pe 24 August 2012, 07:50
Păi asta este tati ce sa faci ! Daca aveti ghinion la trageri e adevreste ce am spus eu despre Capitalism si echipele bogate din Vest .
Ma uit la clasamentul pe tari si nu-mi vine sa cred ca au ajuns tari precum Cipru, un liliput din punct de vedere geografic, Croatia, idem sau Belarus!!
Trist, insa anumite persoane de pe aici se umfla in pene cu ce echipa au si cat de bun este managementul la clubul lor, insa in realitate suntem in spatele BELARUSULUI!!!!
ALLLLLLOOOOOOO, TREZIREA!!!
24 August 2012, 08:00   •   Comenteaza
zona__magheru  (2623 comentarii)
Postat de djamorphis pe 24 August 2012, 07:46
Hmmmm, eu in continuare sustin ca vom fi in urna a treia la tragerea la sorti, desi multi de pe aici m-au contrazis. In cazul in care este asa se cam complica lucrurile si chiar o sa tina de noroc cu cine o sa picam din prima si a doua urna, poate chiar a patra. Trebuie sa existe un moment in care Steaua sa nu mai aibe noroc la trageri, ceea ce recunosc ca a avut in ultimii ani. Una ar fi Twente - Hapoel - Dila Gori, alta Inter Milano - Athletic Bilbao - Mönchengladbach.
Păi asta este tati ce sa faci ! Daca aveti ghinion la trageri e adevreste ce am spus eu despre Capitalism si echipele bogate din Vest .
24 August 2012, 07:50   •   Comenteaza
djamorphis  (12555 comentarii)
Postat de zona__magheru pe 24 August 2012, 07:44
Nu spun nici o aberatie sunt satul de manty si drunk driver doi ardeleni INCETI LA MINTE care nu spun nimic niciodata doar isi deverseaza ineptiile si jignirile pe articolele lui dinamo . M-am saturat sa vorbesc civilizat cu INCETII LA MINTE care stiu numai sa jigenasca . Inteleg un can can, două chiar nu jigniri tot timpul ca eu nu intru pe articolele stelei sa-mi bag pula in steaua . Aveti o treaba cu logan sau timpitul ala de rite injuratii pe ei nu pe toata lumea la un loc .
Nu cred ca m-ai vazut pe mine injurand vreun sustinator de-al clubului Dinamo si nici echipa in sine. Tachinari da, insa nu jigniri sau injurii.
24 August 2012, 07:48   •   Comenteaza
«
1
»