INTERNATIONAL  »  LIGA CAMPIONILOR  »  STEAUA - PARTIZAN 1-1

Ce note au primit elevii lui Rădoi » Chipciu, cel mai slab. Trei jucători au primit nota 7

Articol de GSP - Publicat joi, 30 iulie 2015 10:55

Steaua şi Partizan au terminat la egalitate, scor 1-1, în primul meci din turul III al UEFA Champions League.

Partida a fost una echilibrată, dar de multe ori fotbaliştii Stelei au fost dominaţi de adversari, iar jocul elevilor lui Rădoi nu a fost la un nivel ridicat.

Alex Chipciu a fost din nou cel mai slab jucător al Stelei şi a fost notat cu 4, ce mai mică notă din echipa roş-albastră.

Dintre jucătorii folosiţi de Rădoi, Alcenat, Muniru şi Tahar s-au făcut remarcaţi şi au primit nota, 7.  Cea mai mare notă a primit-o Varela, cel care marcat golul egalizator.

De la Partizan, cel mai slab jucător a fost portarul Zivkovici, care a greşit la golul Stelei şi a primit nota 4. Atacantul Bojinov a primit nota 3, dar acesta a jucat doar în primele 16 minute, fiind înlocuit din cauza unei accidentări.

Playtech: TRAGEDIE! Doliu URIAȘ în politica din România! A MURIT în urmă cu puțin ...

Ianis Hagi și Dennis Man, în centrul atenției la reunire » Ținute extravagante alese de „tricolori”