INTERNATIONAL  »  LIGA CAMPIONILOR  »  BAYERN - REAL MADRID, AZI, 21:45, DOLCE, GSP.RO

Pierdere imensă înainte de șocul sferturilor Ligii » Unul dintre cei mai buni jucători ai lumii NU va fi pe teren

Articol de GSP - Publicat miercuri, 12 aprilie 2017 17:50

Robert Lewandowski, atacantul celor de la Bayern Munchen, nu va fi pe teren în meciul din această seară cu Real, din sferturile Ligii Campionilor.

Polonezul a suferit o accidentare la umăr în partida pe care bavarezii au câștigat-o sâmbăta trecută în fața Borussiei Dortmund, scor 4-1, meci în care acesta a reușit o "dublă".

Acesta nu a fost recuperat la timp, astfel că atacantul nemților nu va face parte din lotul lui Carlo Ancelotti pentru meciul cu Real, anunță Sport Bild.

Superduelul dintre Bayern Munchen și Real Madrid va fi liveTEXT pe GSP.RO, de la ora 21:45.

BOOM economic într-un oraș din România » Investiție de 650 de milioane de euro: fabrica de anvelope se mută din Rusia