INTERNATIONAL  »  LIGA CAMPIONILOR  »  LUDOGOREŢ - LIVERPOOL

VIDEO Din erou s-a transformat în gafeur » Cosmin Moţi a comis-o la meciul cu Liverpool, iar Rickie Lambert a profitat

Articol de GSP - Publicat miercuri, 26 noiembrie 2014 00:00 / Actualizat miercuri, 26 noiembrie 2014 22:06

Ludogoreţ poate spera la o calificare în primăvara UEFA Champions League dacă va obţine o victorie în această seară în faţa lui Liverpool, echipă împotriva căreia a pierdut primul meci, 1-2, în ultimul minut.

Meciul a început cum nu se putea mai bine pentru bulgari, care au deschis scorul în minutul 3 prin Abalo. Peste doar 5 minute englezii au egalat.

Lambert a profitat de o gafă uriaşă a lui Cosmin Moţi şi a marcat cu capul, restabilind egalitatea.