INTERNATIONAL  »  LIGA CAMPIONILOR  »  REAL MADRID - ATLETICO 1-1, 5-3 D. PEN.

VIDEO + FOTO Momentul finalei care a surprins pe toată lumea! Carrasco și-a sărutat superba iubită imediat după golul cu Real

Articol de GSP - Publicat duminica, 29 mai 2016 01:15

Yannick Carrasco a înscris golul care a dus-o pe Atletico în prelungiri în finala UEFA Champions League cu Real Madrid, pierdută în cele din urmă la penalty-uri, scor 3-5.

Imediat după reușită Carrasco s-a dus la iubita sa, Noemie Happart, care era în tribună și a sărutat-o cu patimă. Momentul a strâns foartem multe aprecieri pe rețelele de socializare.

Playtech: TRAGEDIE! Doliu URIAȘ în politica din România! A MURIT în urmă cu puțin ...

Ianis Hagi și Dennis Man, în centrul atenției la reunire » Ținute extravagante alese de „tricolori”