INTERNATIONAL  »  LIGA CAMPIONILOR  »  LIVERPOOL - REAL MADRID 0-3

VIDEO Mario Balotelli i-a scos din nou din minţi pe fanii lui Liverpool » Gestul care i-a enervat la meciul cu Real Madrid

Articol de GSP - Publicat joi, 23 octombrie 2014 00:00 / Actualizat joi, 23 octombrie 2014 09:49

Vîrful "cormoranilor" a făcut un meci foarte slab cu Real Madrid, iar la pauză a făcut un gest care i-a enervat pe fanii lui Liverpool.VEZI VIDEO!

Pînă să intre pe tunelul de la vestiare, la 3-0 pentru oaspeţi, Balotelli şi-a scos tricoul şi a făcut schimb cu Pepe. Italianul n-a mai prins apoi nici un minut din repriza a doua, fiind înlocuit cu Lallana.

Gestul i-a enervat pe suporteri, care au reacţionat imediat pe Twitter şi l-au acuzat pe Balotelli de lipsă de respect.

Real Madrid s-a impus pe Anfield fără prea multe emoţii, 3-0.

Interviu-eveniment cu Stanislas Wawrinka, omul care „a spart” BIG 4: „Am ZERO regrete pentru Wimbledon și am trăit cel mai frumos sentiment din tenis ”. Ce spune despre dispariția reverului cu o mână

Presimte o alegere-șoc la Rapid: „Sunt aproape sigur că el vine! Este înaintea lui Șumi ca variantă”