INTERNATIONAL  »  LIGA CAMPIONILOR  »  AKTOBE - STEAUA

VIDEO Reacţie ciudată a lui Korobkin după un fault asupra lui Alexandru Chipciu » Trebuia eliminat jucătorul lui Aktobe?

Captură Digisport

Articol de GSP - Publicat miercuri, 30 iulie 2014 00:00 / Actualizat miercuri, 30 iulie 2014 19:27

Steaua a condus-o pe Aktobe la pauză, scor 1-0, şi putea intra la cabine şi spera să intre la cabine şi în superioritate numerică.

VEZI AICI VIDEO!

În ultimul minute al primei reprize, Korobkin, cel care avea să şi marcheze golul celor de la Aktobe, a avut o reacţie ciudată după un duel cu Alexandru Chipciu de la mijlocul terenului.

După ce l-a faultat pe jucătorul Stelei, a reacţionat încercînd să-l lovească. Totuşi, jucătorul a scăpat fără să primească vreun cartonaş.

Dosar-ȘOC în Spania! Starul Barcelonei a dezinfectat camera, „de cei care nu-s musulmani”, apoi a vandalizat o vilă de lux, cu 7 dormitoare: perdele transformate în „hamuri și leagăne sexuale”! Tribunalul anunță: „Sunt 500 de poze la dosar”