Comentarii (7)
stoichkov8
stoichkov8  •  28 Septembrie 2017, 17:33
Postat de sorineatzapuideratza pe 28 Septembrie 2017, 12:54

"M-am uitat pe telefon și era 2-1 pentru Dinamo. Când am văzut la final că s-a terminat 3-2 pentru Chiajna, am leșinat de râs!" Gigi Becali

prostea. ai gresit articolul. aici scrie despre petardele fcsbiste

balauru48
balauru48  •  28 Septembrie 2017, 14:02
Postat de Sorin Dreyer pe 28 Septembrie 2017, 11:09

Da ba,dupa ce v-ati batut joc de jucatorul de 10 milioane,l-ati tinut pe banca un an de zile,si acum dupa ce v-a cistigat meciul cu Beveren, il bagati in minutul 57,la scorul de 0-2,si asteptati sa va cistige meciul cu 5-2?Sunteti niste nemernici, la orice echipa din Europa civilizata, cel mai scump transfer ar fi fost titular cel putin un tur,si chiar daca nu ar fi dat randamentul asteptat ar mai fi fost jucat inca o jumatate de retur,pentru acomodarea completa. Si daca nici atunci,nu ar fi jucat de banii investiti,ar fi facut banca sau tribuna.Dar voi l-ati bagat doua meciuri titular,si vroia-ti sa dea 10 goluri.In primul rind nu este atacant,si nici extrema stinga,cum l-ati jucat voi.Iar Chipciu nu este fundas dreapta.Dar voi belgienii va ascunde-ti incopetenta si prostia,facindu-i vinovati pe Stanciu si Chipciu.Sa va fie rusine,***,ati gasit pe acarul Paun?In locul lui Stanciu,as pleca imediat,si Chipciu la fel,chestia pe care insa nu a vazut-o nimeni,este ca atit Stanciu,cit si Chipciu,desi au indurat, umilinte,peste umilinte,nu au vorbit niciodata pe cineva de rau,clubul,antrenorul,sau colegii,niciodata!!Pentru mine sunt profesionisti adevarati!

Mie imi pari roman adevarat, cu nume de neamt si gandire de neanderthalian! :))

sorineatzapuideratza
sorineatzapuideratza  •  28 Septembrie 2017, 12:54

958984520821048
Sorin Dreyer  •  28 Septembrie 2017, 11:09

1505476333079477
Xenopol Alexandru  •  28 Septembrie 2017, 11:14

Lasa ca-si mai trage un tatuaj (daca mai are loc)

blatistu49
blatistu49  •  28 Septembrie 2017, 11:09

niste rebuturi

cipinho79
cipinho79  •  28 Septembrie 2017, 10:59

presa ar trebui sa se ia mai degraba de antrenorul lui Anderlecht ? cine l-a pus sa-l foloseasca pe Chipciu fundas? iar Stanciu e jucator de moral, cand iti castiga de unul singur un meci (cu beveren) poti sa-l bagi titular in meciul urmator nu in minutul 60 la 0-2