INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  ANGLIA

Gabi Tamaş ”a comis-o” din nou din Anglia! » Cum s-a descurcat George Ţucudean în etapa a cincea din Championship

Articol de GSP - Publicat sambata, 30 august 2014 00:00 / Actualizat sambata, 30 august 2014 20:13

Gabi Tamaş ”a comis-o” din nou în etapa a cincea a ligii secunde din Anglia.

Românul a văzut al doilea galben în minutul 65 al meciului   Watford-Huddersfield, lăsîndu-şi echipa în inferioritate la scorul de 2-2. Watford s-a impus însă cu 4-2 şi ocupă poziţia secundă în clasament.

În etapa a patra din Championship, Tamaş a marcat în proprie poartă în meciul cu Leeds, iar în partida din Cupa Ligii cu Doncaster a făcut un penalty.

George Ţucudean a început ca titular pentru Charlton în meciul jucat pe terenul celor de la Brighton şi încheiat 2-2. Atacantul n-a avut o evoluţie foarte bună şi a fost schimbat la pauză.

Playtech: TRAGEDIE! Doliu URIAȘ în politica din România! A MURIT în urmă cu puțin ...

Ianis Hagi și Dennis Man, în centrul atenției la reunire » Ținute extravagante alese de „tricolori”