INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  VFL BOCHUM - ENERGIE 2-3

Jula înscrie al doilea gol pentru Cottbus în Bundesliga!

Articol de GSP - Publicat sambata, 28 februarie 2009 00:00

Fostul atacant al Oţelului, Emil Jula, a înscris un gol în partida pe care Energie Cottbus a pierdut-o în deplasare, 3-2, cu VFL Bochum în etapa a 22-a din Bundesliga. Titular la oaspeţi, Jula a înscris în minutul 50 golul de 2-1 pentru formaţia sa şi a fost înlocuit 22 de minute mai tîrziu de Dennis Sorensen.

De pe patul de spital, Cornel Dinu a vorbit cu GSP despre situația critică a lui Dinamo: „Doar asta mai pot să fac”