Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Stranieri

UPDATE Stanciu s-a înţeles cu noua echipă! Sumă uriaşă plătită pentru mijlocaşul de 24 de ani

« Înapoi la articol

Comentarii (88) Adaugă comentariu

adriann_  •  14 Ianuarie 2018, 01:05

Cea mai mare teapa din campionatul Belgiei se pregateste sa devina cea mai mare teapa din campionatul Cehiei.

Marius Ghenghiu  •  13 Ianuarie 2018, 20:14

Stanciu a fost tras pe linie moarta la Anderlecht de la incep sezonului, de cand a venit noul antrenor. si defapt, si de cand era predecesorul cu care au castigat titlul. au fost preferati mai mereu alti juc in linia mediana ca si titulari. el a facut parte mai mult din plutonul 2 din linia mediana la Anderlecht. problema a fost si la club intrucat eu cred ca au avut asteptari ff mari de la el. data fiind suma de transfer. prob asteptau sa fie sau sa devina vioara intai a echipei. in sf. pt mine ramane un fotbalist bun si sper sa reuseasca la Sparta si sa devina un juc de baza. mult succes!

titiduru22  •  13 Ianuarie 2018, 20:11

Postat de fangigi pe 13 Ianuarie 2018, 19:07

Altii care se pregatesc sa ia plasa cu pseudovedeta gigista umflata de presa!

Tzeapa de tzeapa !

haideusicfr  •  13 Ianuarie 2018, 19:56

Postat de cpt.ahab pe 13 Ianuarie 2018, 16:21

Servus, maestre! Sper că ai băgat de seamă că Hagi se străduiește să ne-ajute, renunțând la Eric și Țucudean și readucându-l pe Ianis. Poate nu-i place play-off-ul anul ăsta!:))))

E copilul lui.

fangigi  •  13 Ianuarie 2018, 19:07

Altii care se pregatesc sa ia plasa cu pseudovedeta gigista umflata de presa!

cpt.ahab  •  13 Ianuarie 2018, 18:51

Postat de saviola2_8 pe 13 Ianuarie 2018, 16:30

Il banuiam demult ca ar fi, pe maestru Laca la fel, el macar a recunoscut ca avea postere cu voi in copilarie, iar Helmuth e un dinamovist si mai mare, isi incaseaza pensia de la voi:))

:))))))))))

brifcor  •  13 Ianuarie 2018, 18:39

Articolul e varza...

nebraska  •  13 Ianuarie 2018, 17:55

Postat de submarina pe 13 Ianuarie 2018, 17:53

Sa traiti! Sparta Praga nu e intr-atat de bogata ca sa cumpere lucruri ieftine...

gigistii mononeuronali te contrazic.

submarina  •  13 Ianuarie 2018, 17:53

Sa traiti! Sparta Praga nu e intr-atat de bogata ca sa cumpere lucruri ieftine...