INTERNATIONAL  »  STRANIERI  »  TURCIA

VIDEO Gol pentru Liviu Antal în meciul cu Fenerbahce! Bogdan Stancu a jucat tot meciul pentru Genclerbirligi

Articol de GSP - Publicat sambata, 25 octombrie 2014 00:00 / Actualizat sambata, 25 octombrie 2014 22:54

Liviu Antal a marcat pentru echipa sa în deplasarea de pe terenul lui Fenerbahce. Genclerbirligi a pierdut însă, scor 1-2.

Antal a intrat pe teren în minutul 77, iar în minutul 81 şi-a trecut numele pe lista marcatorilor. Celălalt român din lotul lui Gencler, Bogdan Stancu, a fost integralist.

Golurile lui Fenerbahce au fost marcate de Emre Belozoglu, în minutul 50 şi Dirk Kuyt în minutul 86. Ambii au punctat din penalty.